Call of Duty Warzone takılma sorunu

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun için sistemim yeterli en düşük ayarlarda oynuyorum. Hatta çözünürlüğü 3 basamaklı rakamlara indirdim yine de ne yaptıysam oyun saniyelik donuyor ki bir saniye bile çatışma sırasında çok önemli. Saniyelik FPS düşmeleri beni kanser ediyor. Yapabileceğim bir şey var mı? Tüm Driver'larım güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük ayarlarda 8gb ram yetmemesi sizcede garip değil mi yani. Yüksek ayarlarda yetmemesini anlarım. Ram'ın 1. unsur olduğunu sanmıyorum beyler. Oyunda optimizasyon sorunu var diye tahmin ediyorum...

Düşük ayarlarda 8gb ram yetmemesi sizcede garip değil mi yani. Yüksek ayarlarda yetmemesini anlarım. Ram'ın 1. unsur olduğunu sanmıyorum beyler. Oyunda optimizasyon sorunu var diye tahmin ediyorum...
Değil. Sırasıyla GPU, CPU, RAM ve depolama birimi geliyor. Dediğin gibi olsaydı BF1'i düşük ayarlarda çok rahat oynayabilirdi insanlar.

Değil. Sırasıyla GPU, CPU, RAM ve depolama birimi geliyor. Dediğin gibi olsaydı BF1'i düşük ayarlarda çok rahat oynayabilirdi insanlar.

Aynı Laptop'u kullanıyoruz sanırım. Sende de ekranın gitme sorunu var mı? Arada ekran gri oluyor uyku moduna alınca yeniden eski haline getirebiliyorum.

Aynı Laptop'u kullanıyoruz sanırım. Sende de ekranın gitme sorunu var mı? Arada ekran gri oluyor uyku moduna alınca yeniden eski haline getirebiliyorum.
Panel ile ilgili bir sıkıntım yok şu anlık. Bunun için ayrı konu açarsanız hem daha detaylı bilgi alabiliriz hem de daha çok yardımı dokunan kişi çıkabilir. Bu arada siz ekran menteşeleri ile ilgili sorun yaşadınız mı?

8gb ram ile daha düşük ekran kartı ile oynayanlar var dostum, ram'ın ilk belirleyici olmayacağını bu yüzden söyledim. Oyun sistem seçiyor anladığım kadar ile ciddi optimizasyon sorunu var diye bir çok mesaj okudum...

Panel ile ilgili bir sıkıntım yok şu anlık. Bunun için ayrı konu açarsanız hem daha detaylı bilgi alabiliriz hem de daha çok yardımı dokunan kişi çıkabilir. Bu arada siz ekran menteşeleri ile ilgili sorun yaşadınız mı?

Ekran menteşeleri ile herhangi bir sorun yaşamadım şu ana kadar gayet sağlıklı bir biçimde çalıştılar. Tek sorunum arada ekran birden gri oluyor. Düzeltmek için ise uyku moduna alıp yeniden ekranı açıyorum. Çok kritik bir sorun olmuyor gibi gözükebilir ama rekabetçi oyunlarda ya da film aralarında kesintiler meydana gelirse işimi zorlaştırabilir. Belki de bu sorun büyüyebilir. Açıkçası emin değilim.

Herkese selam dostlar. Aynı sorun malesef bendede var şuan için ne yaptıysam hallolmadı. Sistemimde gayet iyi aslında. 16gb Ram ryzen 3800x msı 2080gaming x trio 850 psu
X570 Anakart. Sürükleyici donma lar degıl lakin anlık kısa kısa saniyelik donma lar oluyor. Çözümü bulan varsa lütfen yazsın. Herkese iyi forumlar

Geri
Yukarı