Can sıkıntısı nasıl geçer?

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 94
  • Görüntüleme 3B
Bilmiyorum vallahi hocam. Kızı gördükçe canım yanıyor, beni kullandığını hissedip nefret ediyorum. Dershanenin ilk günlerinde benimle takılırdı sonra bazı kızlarla tanıştı ve 2 3 hafta kızlarla kaynaştıktan sonra benimle sohbet etmemeye başladı son 2 ay kısa cevaplar vermeye başladı. Biliyordum böyle olacağını.
Umursamamayı, kendini daha çok sevmeyi öğrenmen lazım. Başka hiç arkadaşın yok mu? Yoksa kafanın uyuştuğunu birini bul bi nebze yardımcı olur.

Umursamamayı, kendini daha çok sevmeyi öğrenmen lazım. Başka hiç arkadaşın yok mu? Yoksa kafanın uyuştuğunu birini bul bi nebze yardımcı olur.
Yalnızım hocam. "Kendim çalıp kendim oynarım."

Nefret etmeyi başardım. Sonunda iliklerine kadar nefret ediyorum.

Son düzenleme:
Yalnızım hocam. "Kendim çalıp kendim oynarım."

Nefret etmeyi başardım. Sonunda iliklerine kadar nefret ediyorum.
Üzgünüm bu da bir başka evredir. Nefret etme evresi. Sebebini bilemezsin psikolojik olarak sana yapılan haksızlık yüzünden nefret duyarsın. Kafanı meşgul etmek için yani.

Üzgünüm bu da bir başka evredir. Nefret etme evresi. Sebebini bilemezsin psikolojik olarak sana yapılan haksızlık yüzünden nefret duyarsın. Kafanı meşgul etmek için yani.

Kız Internet Cafe'ye gider misin diyor gidiyoruz benimle eğleniyor konuşuyor ertesi gün bana yazma benimle konuşma diyor hahaha.

Kız Internet Cafe'ye gider misin diyor gidiyoruz benimle eğleniyor konuşuyor ertesi gün bana yazma benimle konuşma diyor hahaha.
Aynı şeyleri yaşadım sonra s..’i çektim. Böylelerine yapacak bir şey yok. Ne sevmeyi ne sevilmeyi hak ederler. Git gide seni de delirtir. İlişkini kes.

Geri
Yukarı