Canlı derslerden hiçbir şey anlamıyorum

Ben de sizi anlamıyorum, elinizde ilkokul-ortaokul-lise üniversite-master dan daha çok bilgi barındıran internet duruyor.

Ben de sizi anlamıyorum, elinizde ilkokul-ortaokul-lise üniversite-Master'dan daha çok bilgi barındıran internet duruyor.

Katılıyorum. Ben burada açık açık söyleyeyim. Birkaç ders harici ben de katılmıyorum. Katılsam bile dinlemiyorum. İnternette binlerce kaynak var. Onlarla idare ediyorum. Gayette yeterli oluyor. Matematiği anlamıyor olabilirsiniz. Sözel alanlarda daha başarılı olabilirsiniz. Ancak sisteme ya da herhangi bir şeye laf atmak maalesef şu an sizin için hiçbir şeye yaramaz. Bu dedikleriniz de bahaneden öteye geçemez.

Annenin seni derse zorlamasından şikayet ediyorsun. Bir de derste sıkılıp bir yandan arkadaşınla oyun oynamaktan bahsediyorsun. Sonra o dersi anlamak istiyorsun. Şanslısın ki annen senin geleceğini senden çok düşünüyor ve diğer arkadaşların gibi seni kendi haline bırakmıyor.

Annenin seni derse zorlamasından şikayet ediyorsun. Bir de derste sıkılıp bir yandan arkadaşınla oyun oynamaktan bahsediyorsun. Sonra o dersi anlamak istiyorsun. Şanslısın ki annen senin geleceğini senden çok düşünüyor ve diğer arkadaşların gibi seni kendi haline bırakmıyor.
1613661236315.png

Yeni konular

Geri
Yukarı