Casper E27QHD monitörü iade almıyorlar

Erencikefe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Veteriner
İyi günler, bundan aylar önce kendime bir bilgisayar topladım. Yanında da bu baş belası monitörü satın aldım. İlk ay problem yoktu ancak ilk monitörde cızırtılar oluştu, yaklaşık 6 kere teknik servise gitti. İkisinde problem yok deyip geri yolladılar. İkinci kez yeni monitör geldi bu sefer, onda da yaklaşık 20-30 adet ölü piksel vardı. Bunu da yolladık, üçüncü monitör geldi. O da son 2 haftadır güç almamaya başladı, hatta elektrik sesi gelmeye başladı. Güç yerinden ve mavi ekranda küçük yazılar belirdi ve ekrana görüntü gelmemeye başladı. Hepsinin fotoğrafları, videoları, uzun uzun kanıtları var.

Ben bu monitörü ta ilk monitörün döneminde iade etmek istedim, iade etmediler. Şimdi de 4. kez yeni monitör yollayacağım diyorlar ancak ben artık sıkıldım ve bu monitörü istemiyorum. Firmadan da nefret ettim. İade istiyoruz dedim babam ben, kavga bile ettik, dinlemiyorlar. Tüketici haklarına mı şikayet etmeliyim? Çünkü paramla rezil oluyorum. Elimde bilgisayar var monitör yok diye kullanamıyorum, gına geldi. Tüketici hakları çözüm müdür sizce? Yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı