Casper Excalibur alınır mı?

Eskiden akadaş ile mediamarkt bilgisayar bölümüne gidip insanların oradan bilgisayar almasını engellerdik :D "Bu bilgisayara üç bin vermeyin aynı bilgisayar bin liraya toplanır" gibisinden. O aklıma geldi :D Vatan'a da yapmanın zamanı gelmiş.

Arkadaşlar işlemcim eski bilgisayarımdan kalma. Mevcut diğer parçaları şöyle düşündüm. Ayrıca durumum biraz düzelirse ileride ekran kartını 1080ti ile değiştirebilirim.

Sanırım bu sistem baktığım laptoplardan daha iyi oldu gibi :)

Sizin de önerileriniz varsa buyurun.

IMG_3701.jpg

IMG_3702.jpg

IMG_3703.jpg

Son düzenleme:
Ben masaüstüne geri dönüyorum arkadaşlar :)
Yeni konu aç. Biz sana sistem toplarız :D. Hiç bir parçası Casper, Everest, Frisby vb. marka olmayanlardan :D .

Arkadaşlar işlemcim eski bilgisayarımdan kalma. Mevcut diğer parçaları şöyle düşündüm. Ayrıca durumum biraz düzelirse ileride ekran kartını 1080ti ile değiştirebilirim.

Sanırım bu sistem baktığım laptoplardan daha iyi oldu gibi :)

Sizin de önerileriniz varsa buyurun.

Eki Görüntüle 192439
Eki Görüntüle 192440
Eki Görüntüle 192441
MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart al Vatan PC'den. Yanında Kinzu V3 veriyorlar. İstersen bir üst modelini de alabilirsin Vatan PC'den. MSI anakartlara Kinzi V3 hediye ediyorlar :D .

Arkadaşlar merhaba,

Evimdeki masaüstü bilgisayarı birkaç ay önce vakit bulamadığımdan mütevellit sattım ve sonra pişman oldum. Şu anda bir oyuncu dizüstü bilgisayarı almak istiyorum yalnız bütçemi de sarssın istemiyorum. Bir haftadır araştırma yapıyorum, "Acer'ın pradator" modelini beğendim, yalnız dediğim gibi bütçemi de çok zorlasın istemiyorum çünkü kredi kartı kullanmıyorum taksit seçeneğim maalesef yok genelde parayı çok hor ve düzensiz kullanan bir insanım :) Onun için bir araştırma daha yaptım param biraz da kenarda kalsın diye, en az birkaç kişi bana "Casper Excalibur" almamı önerdi bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum. (Bu arada çocukluğumdan beri Casper'a hiç sıcak bakmıyorum) Bunun için beni aydınlatırsanız çok sevinirim, teşekkürler.
Ben excalibur g800 kullanıyorum kesinlikle öneririm. Eski casperlara göre yorum yapanları boşver sen :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı