Casper Excalibur alınır mı?

Merhaba öncelikle, casper laptop iyi değil diye birşey yok. Ha normal kullanım için ofis kullanimi için ideal bi laptop ama oyun için bence alınmaz.. ASUS, MSI veya MONSTER dururken. Bende 8 yıllık Casper TW8 var CSGOmed. ayarda 30-45 FPS veriyor... Şimdi ASUS N552VW modelini kullanıyorum ve makine kalite oldugunu her açılışta hissettiriyor. Kısaca Alıncaksa ASUS ,MSI veya MONSTER. Ya da 4.500-5000 TL'ye GTX 1060/Rx 480'li masaüstü alınır. Herkese iyi sosyaller...

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten anlamıyorum. Yıllarca kullanıcılarını mal yerine koyan, bir çok kişiyi daha aldığı malı kullanamadan servis peşinde koşturan gigabayta gigabayt koy oradan 3-5 kilo mantığıyla satış yapabilen bir firmayı neden insanlar bu kadar övme ihtiyacı duyar ? 6000 TL para vereceksiniz ve Türkiye'de yaşıyorsunuz. Gelmiş burada ''Ama eskisi gibi değil bunlar iyi'' diyebiliyorsunuz. Bakın büyük harflerle bir daha yazıyorum. AYNI FİYATA, DAHA GÜVENİLİR BİR MARKADAN, DAHA İYİ BİR MAKİNE alınabilirken DAHA FAZLA PARAYA DAHA KÖTÜ BİR MAKİNE ve CASPER neden alınsın ? Herkes donanımından bahsediyor. Casper firmasının yazılım dandikliği ne olacak ? İnternette BİOS ararken geçen saatleriniz ? Tabi bu kullanıcı kitlesi BİOS ne la ? dediğiden çok önemli değil onlar için nasıl olsa 32 gb ram var kanka. Bakın o paraya GTX 1060'lı bir makine alınabilir: Tulpar T5 V8.1 15.6" Gaming Laptop
Buna ramen gidip casper alırsanız size kimse birşey diyemez kendi paranız dilediğiniz gibi harcarsınız ama burada gelip parasının hakkını almaya çalışan insanlara kendi hatalarınızı itelemeye kalkarsanız sonra demeyin ''İnsanlar neden bu kadar tepki gösteriyor''. Herkese iyi sosyaller
Bence boş konuşmussun arkadası tanımıyorum ama dıkkatımı cektı bende kotu etkılenmedım değıl aynı bılgısayarı bende kullanıyorum ve gayet memnunum reklamları bol ızlemeler dılegıyle.

Elindeki Casper bu yorumlara okumaya yetmiyorsa @Excalibur700 söyleyeyim. Bu sana atılan tüm yorumların özeti: Casper pişmanlıktır .
Senn paran excalibur yetmeyecegi icin sen cöplükle idare et, reklamları iyi izlemeler dilegiyle.

@Excalibur700 kardeşimiz çok güzel saçmalamış. Bu ''saçmalamak'' kelimesini sevmem ve kullanmam, ama kullanacağım.

@win987 in de dediği gibi, hangi mağazada çalışıyorsun?[/QUOTE
Bence hıcbırsey bıldıgınız yok ezik bılgısayarlarınızla buraya yazmayın komık duruma dusuyorsunuz excalibur reklamlarını iyi izlemeler dılegıyle huahhaha

Merhaba öncelikle, casper laptop iyi değil diye birşey yok. ha normal kullanım için ofis kullanimi için ideal bi laptop ama oyun için bence alınmaz.. ASUS ,MSI veya MONSTER dururken.bende 8 yıllık Casper TW8 var cs.go med. ayarda 30-45 fps veriyor ... şimdi ASUS N552VW modelini kullanıyorum ve makine kalite oldugunu her açılışta hissettiriyor .. Kısaca Alıncaksa ASUS ,MSI veya MONSTER . Ya da 4.500-5000tl ye gtx1060/Rx 480 li masaüstü alınır . Herkese İyi Sosyaller ....
Ben gayet memnunum kardesım baya hemde :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle kendim Monster tulpar t5 v4.4.2 kullanıyorum. Alalı 8 ay oldu cihazı sonuna kadar zorluyorum.( nfs 2015 ,gta 5 ,battlefield 4) Cihazdan çok memnunum. Daha yeni arkadaşım reklamlardan görüp Casper excalibur aldı 1 haftada pişman oldu . Cihaz gta 5 de yanıyor resmen. Görünüşe ve rakamlara bakınca iyi fakat oyunda deneyime gelince eriyorsun. Cihazın performansına lafın yok ama ben Monster ile 75 derecelerde stabil olarak oyun oynarken arkadaşım 85 90 arası değişen sıcaklıklarda ayrıca benim cihazım 8 aylık ve fan tozlanmıştır ayrıca termal macun ne durumdadır bilmiyorum.Casper 1 haftalık cihaz şimdiden yanıyor .

Bence boş konuşmussun arkadası tanımıyorum ama dıkkatımı cektı bende kotu etkılenmedım deıl aynı bılgısayarı bende kullanıyorum ve gayet memnunum reklamları bol ızlemeler dılegıyle

Senn paran excalibur yetmeyecegi icin sen cöplükle idare et,reklamları iyi izlemeler dilegiyle

Ben gayet memnunum kardesım baya hemde :)
Casper gerçekten iyi değil. Senin memnun kalma nedenini ise başka bir konuda yazmıştım aynısını buraya yazıyorum:
Casper kalite bakımından iyi bir marka değil, fakat kullandığı parçalar İntel, MSİ gibi markalarda olduğu için iyi performans veriyor. Sonra oyunları kasmadan oynayınca "Ooo bu laptop süpermiş." diyorsunuz.
Aslında bunun bilgisayar ile alakası yok. İçindeki bileşenler ile ilgili. Yani ben dünyanın en kötü markasından bilgisayar alsam bile içindeki bileşenler güçlü ise, (i7, GTX 980M vb.) o bilgisayardan iyi performans alırım. Tabii ki markanın da önemi teknik servis gibi konularda öne çıkıyor. Bunun sonucunda Casper kalite ve hizmet konusunda yetersiz kaldığı için insanlar "Casper kötü" diyorlar.

Çok alakasız görünün ama aslında çok alakalı olan bir video paylaşıyorum. Casper iyi kötü demiyorum, Excalibur hakkında detaylı sayılacak araştırma yaptım, adamlar dersine çalışmış ve yapmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Casper gerçekten iyi değil. Senin memnun kalma nedenini ise başka bir konuda yazmıştım aynısını buraya yazıyorum:
Casper kalite bakımından iyi bir marka değil, fakat kullandığı parçalar İntel, MSİ gibi markalarda olduğu için iyi performans veriyor. Sonra oyunları kasmadan oynayınca "Ooo bu laptop süpermiş." diyorsunuz.
Aslında bunun bilgisayar ile alakası yok. İçindeki bileşenler ile ilgili. Yani ben dünyanın en kötü markasından bilgisayar alsam bile içindeki bileşenler güçlü ise, (i7, GTX 980M vb.) o bilgisayardan iyi performans alırım. Tabii ki markanın da önemi teknik servis gibi konularda öne çıkıyor. Bunun sonucunda Casper kalite ve hizmet konusunda yetersiz kaldığı için insanlar "Casper kötü" diyorlar.
Parçalar iyi diyelim. Soğutma olmadıktan sonra hiçbir işe yaramıyor ki. Dizüstü cihazlar YANIYOR. Ayrıca masaüstünde de İ7 6700'i R7 250 ile satan bir firma. Bu ürünleri de çok yüksek fiyatlara satıyorlar. Bu sebeplerden ötürü Casper=çöp.

Parçalar iyi diyelim. Soğutma olmadıktan sonra hiçbir işe yaramıyor ki. Dizüstü cihazlar YANIYOR. Ayrıca masaüstünde de İ7 6700'i R7 250 ile satan bir firma. Bu ürünleri de çok yüksek fiyatlara satıyorlar. Bu sebeplerden ötürü Casper=çöp.
Evet, söylediklerinizin bazılarına katılıyorum. Lakin burada şöyle bir durum var, yaklaşık 1 sene önce, bilgisayarım yokken Vatan Bilgisayar'a gitmiştim. Orada bir Casper masaüstü bilgisayarı vardı. Teknik özelliklerde i7 4790K, GTX 760, 16GB RAM, 1 TB hard disk vb. parçalar verilmiş. Fakat, anakart, kasa soğutması, işlemci soğutması, güç kaynağı hakkında hiç bilgi verilmemiş. Görevliler bana, "İçindeki parçalar MSİ ve Samsung bir şey olmaz." dediler. Tabii ki ben de dünkü çocuk değilim, Technopat izliyor ve bilgisayarlar hakkında bir sürü bilgi ediniyordum. "Hiçbir oyunda kasmaz." dediler. Sonrasında bu olay üzerinde düşününce "Yahu, GTX 900 serisi çıkmış, niye bunda GTX 760 var?" gibi düşüncelere dalarken almamaya karar verdim. Onun yerine yeni nesil toplama bilgisayar aldım. (Casper olan bilgisayar o zaman 4600 TL idi.) Yani, kısaca, bir bilgisayarı ve ürünü almadan önce iyice araştırın. Markası, parçaları, işlevleri vb. bu her ürün için geçerli sadece bilgisayar değil. (Biraz fazla uzun oldu umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.)

ultras2000 Yeni hesap mı açtın Casper'i övmek için? Elimdeki PC'nin kötü olma sebebi TEOG'da olmam. Dayımda iPhone 7, babamda ise 6S var. Gülünç durumdasın :D

ultras2000 Bence sen 'fazla' olana paranı kendine bir Türkçe öğretmeni tutarak değerlendir. En hayırlısı bu.
Sanayide motora böyle ayar vermiyorlar... :D :D :D

@ultras2000, konuyu para kısmına çeker büyük bir terbiyesizlik yaptın.

Bir dahakine ya bilmediğin kişi hakkında yorum yapma yada imzalarını oku.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı