Casper Excalibur almayın ve aldırtmayın

• Konuyu başlatan m3c
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 2B
HP Omen 15 9750h modelini alacaktım ailem bana bunu parçasını aldı. Hiç sorma.
Hocam ailenizden yana bir sorun yaşıyorsanız karşınıza alıp konuşun güzelce. Tabi servis ne diyecek, değişim/iade için onay verir mi bilmiyorum. Servise derdinizi güzelce anlatın, bir şeyler bildiğinizin farkında olsunlar. Bu zaten bir şey bilmiyor diye üründe problem yok geri gönderelim diyebilirler. Kimse hakkında kötü düşünmek istemiyorum ama yaşanan teknik servis deneyimleri bu dediğimi doğruluyor.

Dün itibari ile şu cihazı kullanmaya başlamış bulunuyorum. Şimdilik gayet memnunum. Bulunduğum yerdeki internet acayip derecede yavaş olduğu için henüz herhangi bir oyun test programı vs. indirip deneme şansım olmadı ancak genel anlamda üründen memnun kaldığımı belirtebilirim.
Artısı Smart shift
Eksi Yönü ısınma problemi diye hatırlıyorum. Hayırlı olsun.

@Radeon RX 5500M hocam siz MSI kullanmaya devam mı, memnun musunuz? Beni 3. Cihazım için demin aradılar, ışık sızması durumu normaldir, şu şekilde olur vs anlattılar, usanmadım dinledim. Bu cihazı bu şekilde kullanamam dedim, umarım onay çıkar dedi(global ile ilgili), adamlar da bıktı artık benden. Züğürt ağanın köyü sattığı gibi ne var ne yok satıp teknolojiden uzaklaşacağım az kaldı.

Hocam ailenizden yana bir sorun yaşıyorsanız karşınıza alıp konuşun güzelce. Tabi servis ne diyecek, değişim/iade için onay verir mi bilmiyorum. Servise derdinizi güzelce anlatın, bir şeyler bildiğinizin farkında olsunlar. Bu zaten bir şey bilmiyor diye üründe problem yok geri gönderelim diyebilirler. Kimse hakkında kötü düşünmek istemiyorum ama yaşanan teknik servis deneyimleri bu dediğimi doğruluyor.

Artısı Smart Shift
Eksi Yönü ısınma problemi diye hatırlıyorum. Hayırlı olsun.

@Radeon RX 5500M hocam siz MSI kullanmaya devam mı, memnun musunuz? Beni 3. Cihazım için demin aradılar, ışık sızması durumu normaldir, şu şekilde olur vs anlattılar, usanmadım dinledim. Bu cihazı bu şekilde kullanamam dedim, umarım onay çıkar dedi(global ile ilgili), adamlar da bıktı artık benden. Züğürt ağanın köyü sattığı gibi ne var ne yok satıp teknolojiden uzaklaşacağım az kaldı.

Memnunum hocam, 4.ayı da tamamladım. Şu anlık bir sorun yok, ışık sızmasıda normal seviyede var.

Benim Laptop ta GTX 1050 ve I5-8300h var. Senin skorundan nasıl daha fazla çıkıyor?

1620294268967.png

Bilgisayar (G780 10750H RTX 2060) macunu yeni ben sürdüm temizledim ve gördüğüm skorlar bu şekilde. Lütfen imkanınız varsa Casper markası laptop almayın.

Eki Görüntüle 1009887

Eki Görüntüle 1009889

Eki Görüntüle 1009894

Gördüğünüz gibi tüm testlerde 10750H ortalamasının altında skor alıyorum. Ve açıkçası şu anda bunu çözmek için başka yapabileceğim hiçbir şey yok. Undervolt Casper tarafından kilitlenmiş galiba benim bunu buraya yazmam için :D gördüğünüz gibi tonlarca parayı 8750h puanı alabilmek için vermişim. Ben paramı çöpe attım siz atmayın.

Konu açsaydınız zaten önermiyorduk kim önerdiyse artık.

Memnunum hocam, 4.ayı da tamamladım. Şu anlık bir sorun yok, ışık sızmasıda normal seviyede var.
Sevindim hocam, tamamen siyah ekranda gündüzleri falan belli oluyor mu ? Bir de bana ilerde ışık sızması azalır dediler, giydikçe açılır diyen esnaftan istemeye istemeye ayakkabı almış gibi hissettim 😄

GTX 1050 nerede RTX 2060 nerede? Casper kötü olduğunu bilirdim ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.
Sanırım Casper için özel RTX 2060 min p falan üretiliyor ! 🤔

Sevindim hocam, tamamen siyah ekranda gündüzleri falan belli oluyor mu ? Bir de bana ilerde ışık sızması azalır dediler, giydikçe açılır diyen esnaftan istemeye istemeye ayakkabı almış gibi hissettim 😄

Sanırım Casper için özel RTX 2060 min p falan üretiliyor ! 🤔
Oyunlarda ne durumda? Sakın GTX 1050 den kötü bir performansı var demeyin yoksa düşer bayılırım şuraya. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı