Casper Excalibur E600 nasıldır?

gizli kalsın

Decapat
Başlıktan da anlayacağınız üzere Casper Excalibur E600 bilgisayarın PUBG, CS; GO, LoL, Minecraft, secret neighbor, gibi oyunları açar mı, kasıntısız oynayabilir miyim?

Toplama bilgisayarın daha avantajlı olduğunu biliyorum ama Casper 12 ay taksit yapıyor tüm bilgisayara toplarken böyle bir şansınız genelde olmuyor.

RAM 8 GB iken kasıntısız yukarıdaki oyunları oynayabilir miyim?
(Eğer yetmez kasarsa bir 8 GB daha takarım )
Bir de ghz çok mu düşük yeni ram alırsam artar mı ?

Başka markalara yönelin, Casper'ın özellikle masaüstü bilgisayarlarına karşı büyük bir ön yargım var. Hem Casper'in masaüstü PC'lerinde parçalardan kısıyor hem de gen 10 tercih etmenizi -mümkünse Ryzen tercih etmenizi- öneririm.

Başlıktan da anlayacağınız üzere Casper Excalibur E600 bilgisayarın PUBG, CS; GO, LoL, Minecraft, secret neighbor, gibi oyunları açar mı, kasıntısız oynayabilir miyim?

Toplama bilgisayarın daha avantajlı olduğunu biliyorum ama Casper 12 ay taksit yapıyor tüm bilgisayara toplarken böyle bir şansınız genelde olmuyor.

Bir de ghz çok mu düşük yeni ram alırsam artar mı ?
mümkün çok rahat oynarsın ama benden bir öneri ram'ı 16 yap

Bir de GHz çok mu düşük yeni RAM alırsam artar mı?

Bir de güç kaynağını 700 Watt yapmanızda fayda var.

Casper sakın almayın. MSI, ASUS ve Lenovo güzel hazır PC yapan firmalar. Bakabilirsiniz.

İlla ve kesin bu PC isteniyorsa PSU 700W 80+ Bronz yapılmalı, RAM 16 yapılmalı, depolama 1TB HDD+ 120GB SSD yapılmalı ve ekran kartı 1660 Super yapılmalı. Yine de önermiyorum bu PC'yi, almayın paranız çöpe gider.

Gerçi direk marka PC alarak hata yapıp paranızı çöpe atıyorsunuz ama neyse :)

MSI nightblade Mi3 en ucuz burada zaten yukarıdaki arkadaşların dediği donanımlara yükseltirsen PC'yi aynı fiyata hatta daha pahalıya denk geliyor.

.

Geri
Yukarı