Casper Excalibur G850 BIOS güncelleştirme

KralRaen

Decapat
Merhaba bana mail yoluyla BIOS dosyası yolladılar Casper marka notebook kullanıyorum USB'yi Rufus programı ile FreeDOS yaptım yeniden başlatıp F2 ile BIOS'un içinden USB'yi en üste aldım kaydedip çıktım.
An operating System wasn't found try disconnecting any drives that don't contain an operating System
Şeklinde yeniden başlatın diyor yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png

CMD ekranında uygulamanın olduğu klasöre gidip şu şekilde çalıştırarak bir çıktı alabilirsiniz. Eğer hala bir çıktı almıyorsanız Casper desteğe mail atarak gerekli desteği alabilirsiniz çok ilgililer her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Örneğin benim sistemimde M.2 SATA portu varmış fakat NVMe gibi tek çentikliydi mail attıktan 1 gün portun teknik detaylarını ve uygun SSD modellerini attılar.
Eki Görüntüle 497496

Evet gerçekten de çok ilgileniyorlar atmadıkları dosya kalmadı neredeyse ben yarın olmadı tekrardan dosyayı onlara detaylı bir şekilde söyleyim ona göre tekrardan yollasınlar.

CMD ekranında uygulamanın olduğu klasöre gidip şu şekilde çalıştırarak bir çıktı alabilirsiniz. Eğer hala bir çıktı almıyorsanız Casper desteğe mail atarak gerekli desteği alabilirsiniz çok ilgililer her türlü konuda yardımcı oluyorlar. Örneğin benim sistemimde M.2 SATA portu varmış fakat NVMe gibi tek çentikliydi mail attıktan 1 gün portun teknik detaylarını ve uygun SSD modellerini attılar.
Eki Görüntüle 497496

Tekrardan merhaba ben tekrardan BIOS dosyasını istedim Casper sitesinden bu sefer dosyayı çalıştırdım 5 minütes falan yazdı PC'yi yeniden başlattı hiçbir şeye dokunmadım tamamlandı sonra mavi ekran verdi format atınca düzeldi bu güncel sürümmü resimdeki gibi önceki sürümü 2017 idi.

Adsız.png

Tekrardan merhaba ben tekrardan BIOS dosyasını istedim Casper sitesinden bu sefer dosyayı çalıştırdım 5 minütes falan yazdı PC'yi yeniden başlattı hiçbir şeye dokunmadım tamamlandı sonra mavi ekran verdi format atınca düzeldi bu güncel sürümmü resimdeki gibi önceki sürümü 2017 idi.

Adsız.png

kardeşim aynı sorun bende de oldu biosu benimle de paylaşır mısın
evet gerçektende çok ilgileniyorlar atmadıkları dosya kalmadı nerdeyse ben yarın olmadı tekrardan dosyayı onlara detaylı bir şekilde söyleyim ona göre tekrardan yollasınlar

tekrardan merhaba ben tekrardan bios dosyasını istedim casper sitesinden bu sefer dosyayı çalıştırdım 5 minütes felan yazdı pcyi yeniden başlattı hiç bir şeye dokunmadım tamamlandı sonra mavi ekran verdi format atınca düzeldi bu güncel sürümmü resimdeki gibi önceki sürümü 2017 idiEki Görüntüle 499059
tekrardan merhaba ben tekrardan bios dosyasını istedim casper sitesinden bu sefer dosyayı çalıştırdım 5 minütes felan yazdı pcyi yeniden başlattı hiç bir şeye dokunmadım tamamlandı sonra mavi ekran verdi format atınca düzeldi bu güncel sürümmü resimdeki gibi önceki sürümü 2017 idi

Adsız.png
kardeşim aynı sorun bende de oldu bios dosyasını benimle paylaşır mısın

Dosya paylaşımını buradan bilmiyorum o yüzden Casper sitesine girip destek bölümünden yazabilirsin onlar en güncel BIOS dosyasını atıcaklardır.

Kardeşim mail adresmi paylaşsam oradan atabilir misin ben Casper'la iletişim kurdum ama yanlış BIOS gönderiyorlar eğer gönderirsen çok mutlu olurum kardeşim mail adresim:[email protected].

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı