Casper Excalibur G870 vs HP Victus 7P6l1EA vs HP Victus 7N9s6EA

Bütçe
45000 ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi :)
Hocam HP Victus almaya karar verdim i7 13700H 4070 nasıldır hocam
4070 mobile, 4060 mobile Gpu'dan %17 veya bilemedim %20 daha hızlıydı galiba. Fiyatı bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. İşlemci güzelmiş Victus serisini sevende var işlemci limiti var deyip gömende o yüzden onda da emin olamadım ama 1080p rahat oynarsınız. Casper almaktan yine iyidir.

4070 mobile, 4060 mobile Gpu'dan %17 veya bilemedim %20 daha hızlıydı galiba. Fiyatı bilmediğim için bir şey diyemeyeceğim. İşlemci güzelmiş Victus serisini sevende var işlemci limiti var deyip gömende o yüzden onda da emin olamadım ama 1080p rahat oynarsınız. Casper almaktan yine iyidir.
Çok teşekkür ederim konu içinde başka bişi sorucam gibi ama ben alicam bunu ama freedos gelicek bana rehber niteliğinde bir video veya siz anlatır mısınız ne yapmam gerekiyor freedos bir laptopla

Çok teşekkür ederim konu içinde başka bişi sorucam gibi ama ben alicam bunu ama freedos gelicek bana rehber niteliğinde bir video veya siz anlatır mısınız ne yapmam gerekiyor freedos bir laptopla
Ben sizi rehberlere yönlendireyim, buradan anlatmak karışık olabilir daha önce hiç anlatmayı denemedim ama freedos kurmuşluğum var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı