Casper GT630M/635M için Nvidia 344.75 Güncel Sürücü

Konunun ne için açıldığı biliyorsun değil mi? Donanım kimliği uyuyorsa verdiklerimden daha güncelini yükleyemezsin.
Telefon numaramı versem Whatsapp'dan yardımcı olsan olur mu kardeşim? Ya da TMW'den? Eskiden direk başarısiz diyordu dediklerini yaptıktan sonra kurmaya başladı fakat bu seferde kurarken başarısız dedi :(

Son düzenleyen: Moderatör:
365.10 sürüm vardı Windows 10 güncelleme yaptı Nvidia ekran kartı yine uyumsuz oldu. Yani uygun donanım bulunamadı. Güncel sürücü var mı?

Hocam donanım kimliklerim vs. her şey aynı. DDU indirdim Nvidia driverını kaldırıp yeniden başlattım. Komut dosyasını yönetici olarak çalıştırıp ilk kodu yazdım, ardından 2. kodu (bcdedit -set TESTSIGNING ON ) yazdığımda "değer önyükleme ilkesi tarafından korunuyor; değiştirilemez veya silinemez." diyor.

Buna rağmen kurulumu denediğimde de yarıda kesilip Nvidia kurulum programı başarısız diyor.

Lütfen bir yol gösterin, bu bilgisayar beni delirtecek yoksa. Gerçekten kırıp atacağım.

Secure boot disable yapın BIOS'dan tekrar deneyin hata aldığınız komutu.

Dediğinizi yaptım ve şimdi bilgisayar garip bi şekilde açılır açılmaz boot-app menüde kaldı. Ne yaparsam yapayım biosa yada windowsa geçemiyorum. Ayrı bi konu açtım fakat onaylanmadı henüz. Bildiğiniz açılır açılmaz boot - app menüde kalıyorum ve çıkamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_7655.JPG
    IMG_7655.JPG
    194,8 KB · Görüntüleme: 116
BIOS ayarlarınız değişmiş olduğundan boot ayarlarını BIOS'dan doğru şekilde ayarlarsanız açılacaktır.
Sayın hocam tam anlatamadım. Bilgisayarı açar açmaz resmini attığım menü geliyor. Ne yaparsam yapayım başka ekrana geçemiyorum. Yani açarken F10-F2 vs. neye basarsam basayım. Açılır açılmaz PC bu resimdeki ekran geliyor. Hiçbir şekilde herhangi bir seçeneğe bassam da çıkamıyorum buradan.

Anlatmanıza gerek yok dediğimi yapacaksınız. Anlatamadığınız nokta "Nasıl BIOS'a gireceğim? olmalı. Sorunuzu da ben sordum ve cevaplıyayım. Resimde TAB tuşu ile app menüye geçecek oradan BIOS setup yazar BIOS'a girip dediğim gibi ayarları düzelteceksiniz. Eğer yapacak bilgiye sahip değilseniz bilen birine yaptırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı