Casper laptop harici ekran kartı çalışmıyor

YusufBerke75

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda yaklaşık 3 yıldır ekran kartı görmeme sorunu var. HD 3000 ve GT 540M var. Ama GT 540M kullanılmıyor. Casper markalı laptopa sahibim ve bu sorundan bıktım. Oyunu 25 FPS oynamak zorunda kalıyorum.
Laptop:
Marka: Casper Nirvana cn. TKI-2410a
İşletim sistemi: Windows 8.1 X64.
İşlemci: i5 2410M.

Çok benzer bir sorum başıma birkaç kez geldi casper laptobumda. Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözüküyor mu? Pilini çıkartıp açma tuşuna uzun bir süre basıp yeniden taktım ve bilgisayarı açınca düzelmişti :D Tabii ki kesin çözüm olduğunu sanmıyorum ama denemeye değer bence.

Çok benzer bir sorum başıma birkaç kez geldi casper laptobumda. Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözüküyor mu? Pilini çıkartıp açma tuşuna uzun bir süre basıp yeniden taktım ve bilgisayarı açınca düzelmişti :D Tabii ki kesin çözüm olduğunu sanmıyorum ama denemeye değer bence.
Görükmüyor sadece bir ara ortam değişkemlerinden bir kodla soluk renkli çıktı ama sonrasında formata gidip geldi ve o da yok artık

deniyim bir dakika
E

Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözüküyor mu peki.
hayır

Yeni konular

Geri
Yukarı