Casper laptop kendi kendine kapanıp açılmıyor

ooamazingoo

Kilopat
Daha fazla  
Casper marka bir laptop bilgisayarım var. 2 hafta önce bilgisayar açıkken direkt kendiliğinden tamamen kapandı sonra kendiliğinden düzeldi. Bugün yine öyle oldu, power tuşuna basıyorum power ışığı yanıyor fakat ekrana görüntü gelmiyor. Daha önce de RAM'lerimin yerini değiştirdim Hard diski söktüm ama bir şey çıkmadı. Garantiye yollamaya korkuyorum çok para isterler diye, garantisi de bitmiş zaten. Ne olduğunu bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok işlemciye hiç dokunmadım. İşte şuan bilgisayar geri geldi adam bir problem yok dedi açıldı dedi. Sürekli böyle olacaksa her hafta 20-30 lira vereceksem ne anladım bu işten. Bu sorunun doğru düzgün bir çözümü yok mu ya?

Isınma sebepli kapanıyor olabilir. Sıcaklıkları Aida64 ile ya da HWMonitor ile kontrol et yoğun kullanım sırasında. Değerler çok yüksekse makina kendini korumak için kapatır. Bu tip bir sorun varsa temizlik ve termal macun yenilemesi yap ya da yaptır. Macun dandik olursa kısa süre sonra işlevini yitirmeye başlar.

Bilgisayar kapalı bakamıyorum ki. Şu videodaki gibi oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı