Casper mini PC donuyor

Sefaagook

Hectopat
Daha fazla  
RAM
2
İşlemci
Intel atom
Resimde de gördüğünüz gibi bilgisayar hiçbir şekilde açılmıyor. Etkinleştirme ekranı geliyor fakat o da tamam dedikten sonra donuyor. İçini temizledim fakat hala aynı.
Arkadaşımın annesinin okuluna vermişler fakat açılmıyor. Format atacağım boot ekranından sonra donuyor. Ekranda tire yanıp sönüyor. Yardımcı olabilecek var mı?

20230324_154302.jpg

Resimde de gördüğünüz gibi bilgisayar hiçbir şekilde açılmıyor. Etkinleştirme ekranı geliyor fakat o da tamam dedikten sonra donuyor. İçini temizledim fakat hala aynı.
Arkadaşımın annesinin okuluna vermişler fakat açılmıyor. Format atacağım boot ekranından sonra donuyor. Ekranda tire yanıp sönüyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Eki Görüntüle 1712905C
CTRL+ALT+DEL deneyin.

Eki Görüntüle 1712905

BIOS'a girebiliyorsanız boot etme cihazından USB'yi en yukarıya alın.

Denedim hocam Görev Yöneticisi'ni bile açmıyor.

Onu yaptım fakat bir tuşa basın ekranından sonra siyah ekranda kalıyor. Tire yanıp sönüyor.

O bende de oluyor hocam, çözümünü bilmiyorum ama yanlış bir biçimde Windows'u USB'ye yazmış olabilirsiniz ya da USB'yi başka portlara takmayı deneyin hocam.

Geri
Yukarı