Casper Nirvana S500 alınır mı?

ismail05

Decapat
Merhabalar, ben 5000 TL fiyat bandında bir laptop arıyordum ve Nirvana S-500'ü buldum. Fiyatına göre özellikleri güzel duruyor. Ben FHD 12 GB RAM MX 230 ekran kartlı modelini alacağım. Benim bu konudaki en büyük korkularımdan biri ekranının TN panel olması. Sitede bayağı gömmüşler TN paneli. Çaprazdan bakıldığında ekran kararıyor dedikleri için biraz tırstım açıkçası. Arada film izleyen biriyim sizce bu ekran beni memnun eder mi? Laptop donanım olarak fiyatına göre iyi mi? Ayrıca Matebook D14'ü mü bunu mu önerirsiniz?

Merhabalar, ben 5000 TL fiyat bandında bir laptop arıyordum ve Nirvana S-500'ü buldum. Fiyatına göre özellikleri güzel duruyor. Ben FHD 12 GB RAM MX 230 ekran kartlı modelini alacağım. Benim bu konudaki en büyük korkularımdan biri ekranının TN panel olması. Sitede bayağı gömmüşler TN paneli. Çaprazdan bakıldığında ekran kararıyor dedikleri için biraz tırstım açıkçası. Arada film izleyen biriyim sizce bu ekran beni memnun eder mi? Laptop donanım olarak fiyatına göre iyi mi? Ayrıca Matebook D14'ü mü bunu mu önerirsiniz?

Hocam Casper bilgisayar almanızı önermiyorum, yine de kendiniz bilirsiniz. Matebook daha iyi olur.

Hocam Casper bilgisayar almanızı önermiyorum, yine de kendiniz bilirsiniz. Matebook daha iyi olur.

Evet forumda Casper'ı bayağı gömmüşler. Matebook'un ekranı IPS ve marka olarak Casper'a göre daha kaliteli ama donanım olarak S500'ün altında kalıyor(8 GB RAM, dahili ekran kartı olmaması vs.)YouTube'daki incelemelerde S500'ü beğenmişlerdi ama markası Casper olduğundan ve ekranı TN panel olduğundan korkuyorum. Çok kararsız kaldım. Bu fiyata Matebook D14 ve S500'den daha kaliteli bir laptop önerebilir misiniz?

Evet forumda Casper'ı bayağı gömmüşler. Matebook'un ekranı IPS ve marka olarak Casper'a göre daha kaliteli ama donanım olarak S500'ün altında kalıyor(8 GB RAM, dahili ekran kartı olmaması vs.)YouTube'daki incelemelerde S500'ü beğenmişlerdi ama markası Casper olduğundan ve ekranı TN panel olduğundan korkuyorum. Çok kararsız kaldım. Bu fiyata Matebook D14 ve S500'den daha kaliteli bir laptop önerebilir misiniz?

Hocam Casper kronik sorunlu üretiyor çoğu bilgisayarı çevremdeki kullanan çoğu kişi pişman oluyor. Farklı markalara yönelmeniz yönünde görüşüm.

Hocam Casper'ı öven ya da beğenen biri varsa kesin arkasında bir iş vardır. Ya sponsorudur ya da para alıyordur. Kesinlikle Casper almayın, paranıza yazık. İlk sefere mahsus daha iyisini alın mutlu ve uzun yıllar boyunca kullanın.

Evet forumda Casper'ı bayağı gömmüşler.Matebook'un ekranı ips ve marka olarak Casper'a göre daha kaliteli ama donanım olarak s500'ün altında kalıyor(8 gb ram,dahili ekran kartı olmaması vs.)Youtube'daki incelemelerde S500'ü beğenmişlerdi ama markası casper olduğundan ve ekranı TN panel olduğundan korkuyorum.Çok kararsız kaldım.Bu fiyata D14 ve S500'den daha kaliteli bir laptop önerebilir misiniz?
Bir laptopda aradığınız özellik donanım ise Casper alın. Ancak dayanıklı değil, kullanılan parçalar yan sanayi, kalitesiz, teknik servis ilgisiz, garanti fasa fiso ve daha binlerce sorunu var. Bunları göze alıp ben donanım istiyorum diyorsanız Casper alabilirsiniz.

Geri
Yukarı