Cayma bedeli

Niye abonelik yenilersin ki? Senin şu an hizmet aldığın port tabii ki boş gözükmeyecek. TürkNet geçiş çok kolay ve hızlı oluyor. Taahhütün 1 aydan az kalması dolayısıyla cüzi bir miktar çıkacaktır ve bu ücreti zaten TürkNet karşılıyor 120 TL'ye kadar.
Hocam ben ADSL kullanıyorum. Altyapı VDSL de destekliyor. VDSL'de boş port yoktu. Ekran göruntulerinden biri abonelik yenilemeden önce, birisi de daha sonra.
Screenshot_2021-07-01-12-23-22-186_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2021-07-01-17-02-43-600_com.android.chrome.jpg

Niye abonelik yenilersin ki? Senin şu an hizmet aldığın port tabii ki boş gözükmeyecek. TürkNet geçiş çok kolay ve hızlı oluyor. Taahhütün 1 aydan az kalması dolayısıyla cüzi bir miktar çıkacaktır ve bu ücreti zaten TürkNet karşılıyor 120 TL'ye kadar.

Aboneliğin biter bitmez yenilemezsen direkt portu kapatıyorlar. :D Turknet'e geçiş, port varsa kolay. Port yoksa, Turk Telekom'dan başkası sana port falan vermez.

İstanbul'da kaç kere başıma geldi, bir Allah bilir. Hekimbaşı'ndaki Türk Telekom'a az gitmedim bu yüzden.

Arayın ve şu an taahhütü iptal ederseniz, ne kadar ödemeniz gerektiğini öğrenin.

Cayma bedeli adı üzerinde vadesinden önce bir sözleşmeden caymanız ve buna binaen ortada sözleşmedeki hizmeti alamama veya sözleşmede taahhüt edildiği gibi kullanamama durumu oluşmamasına rağmen cayan tarafın caydığı bedeli ödeyerek sözleşmeden çekilmesi demektir yani burada 24 ay 12 ay olmasının bu bedeli ödememekle alakası yoktur. (sözleşmeye özellikle bedel ödenmeyeceği eklenmediyse ki bu özel sözleşmelerde olur genellikle)
Hocam kanun öylendemiyor ama. Tahahhütsüz veya 1 yıldan uzun tahahhütlü sözleşmeleri iptal edersen cayma bedeli ödemezsin diyor.

@SideWinder Gerçi dediğiniz doğru. Sistemde görmeyince kayıt yapmıyorlardı, şimdi hatırladım fakat arkadaşım gözükmeyen altyapıda TurkNet'e geçirmişti. Site üzerinde gözükmüyordu, arayarak geçebileceğini öğrenmiş ve geçti de. Herkes kafasına göre bir şeyler yapabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı