CB Erdoğan kararıyla 15 bin yeni öğretmen atanacak

CB Erdoğan öğretmenler için müjdeyi verdi, Erdoğan 15 bin atamanın yapılacağını, çocuklarımızın daha iyi bir eğitim kalitesi için böyle bir atama yaptıklarını söyledi.

Atamaların daha da yükselmesi dileğiyle, bazı bölümlerin ataması neredeyse 0'a yakın. O bölümlerin de ataması umarım artar, en kısa sürede açıkta öğretmen kalmaz demek isterdim ancak zor. Her bölümde binlerce atama beklemeyen öğretmen var, özele yönelmek zorunda kalıyorlar. Özelde de haklarını alamıyorlar, kısacası en kısa süre içerisinde atanmaları dileğiyle. Ücretli öğretmen mevzusunun da bitmesi dileğiyle. CB Erdoğan'ın konu hakkindaki açıklaması:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak.

A-101 BİM sok gibi yerlerde çalışan mezun öğretmenler kadrolu olarak çalışanlardan daha fazla
15.000 Din Kültürü öğretmeni hayırlı olsun 🤣 🤣 🤣
Tek yaptıkları da sırayla kitap okutmak

@405668, hocam edebiyat bölümünün ataması yıllardır ölü. Amcanız da göz göre göre gidip edebiyat okuduysa yani açıkta kalması normal.

Ben de edebiyat okuyorum hatta şu an derse gidiyorum. İlk başladığimda hocalarımızın hepsi bu bölümden bir şey olamiyacaksınız dediler, aileme dinletemedim. Şu an 3. sınıfım geri dönüşüm yok maalesef😪.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı