CB Erdoğan: Yüz yüze eğitimi devam ettirmekte kararlıyız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ettirsinler tabii. Aman aman daha kapatmasınlar. Cahil asosyal saçma sapan bir gençlik yetişiyordu.
Forumlarda seviye düştü büyüklere saygı azaldı yemin ediyorum. Çocuklardan ergenlerden nefret eder hale geldim.

Bu sene inşallah kapatmazlar.

Okulların açılmamasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. 1.5 yıl okula gitmeyip, birdenbire okulları açınca öğrencilerin akademik başarısının aşırı derecede kötü olacağı aşikar.

Okulların açılmamasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. 1.5 yıl okula gitmeyip, birdenbire okulları açınca öğrencilerin akademik başarısının aşırı derecede kötü olacağı aşikar.

Uzaktan eğitimle verebilecekleri eğitimden daha iyi olacağı aşikar. Bunu da göz önünde bulundurmak önemli.

Benim sıkıntım herkesin dip dibe oturması. Bizim sınıf 40 kişi ve gerçekten hasta olacağım aileme de kaptıracağım diye korkuyorum. Her sırada iki kişi oturuyor ve sınıf tıklım tıklım :(

Benim sıkıntım herkesin dip dibe oturması. Bizim sınıf 40 kişi ve gerçekten hasta olacağım aileme de kaptıracağım diye korkuyorum. Her sırada iki kişi oturuyor ve sınıf tıklım tıklım :(
Sosyal mesafenin olmadığı ortamda dakikalarca aynı havayı solumanın sonucunda bulaş olacaktır illa ki. Sizin için söylemiyorum. Genel durum bu.
Ben yüzyüze eğitim olmasın demiyorum. Karantinaya alına alına öğrenci kalmayınca kiminle ders işlenecek acaba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı