CC yapanlar neden ceza almıyor?

emirspx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sorum şudur. Son zamanlarda her yerde CC yapanları kullanıyorum. Aylık 5-10 bin TL aklıyorlar ve emeğiyle para kazanan insanlara (bizlere) yazık oluyor bunu yapmaya da vicdanım el vermiyor. Neden ceza almıyorlar ya da alıyorlar fakat biz mi bilmiyoruz? Çok merak ediyorum.

1-kardeşim o o kadar basit bir şey değil piyasadakilerin çoğu da dolandırıcı
2- 5-10 bin TL'den daha fazla çünkü o tutar kadar masraf oluyorr
3- telefon veya komşu internetini PC'ye bağlayıp PC de proxy sonra kart sahibi hangi ülkede ise oradaki sunucunun VDS'i VDS'te ise Mac changer açılıyor ve bulmak zor oluyorr ama kargoda patlayanlar çok.
4- not: Carder falan değilim :) bildirmeyin sadece etik olarak hacker diyebiliriz.
Hocam o kadar basit bir şey değil demişsinizde 10 kişiden 1'i yapıyor nerdeyse ve ceza almıyorlar çok basitmiş gibi anlatıyorlar her yerde yapıyorum diyorlar bir şey olmuyor sanki kimsenin umrunda değil gibi ama bilmiyorum.

Hocam o kadar basit bir şey değil demişsinizde 10 kişiden 1'i yapıyor neredeyse ve ceza almıyorlar çok basitmiş gibi anlatıyorlar her yerde yapıyorum diyorlar bir şey olmuyor sanki kimsenin umurunda değil gibi ama bilmiyorum.

İşte onlar yalan söylüyor. En fazla yerde bulduğu kartla Spotify almıştır zaten 3D diye bir şey var daha açarsam ban yiyeceğim biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte onlar yalan söylüyor. En fazla yerde bulduğu kartla Spotify almıştır zaten 3D diye bir şey var daha açarsam ban yiyeceğim biliyorum.
Umarım öyledir hocam eğer nadir yapılan bir şeyse üzülmem sonuçta doğanın kanunu illa bir yerde haksız para aklanıcak ama herkes yapıyorum diyor son zamanalarda herkesin güya haftada binlerce tl aklamasına üzülüyorum tabi gerçekse

Genelde kartlar yayılmış oluyor ve o kartı 50'den fazla kisi deniyor çoğuda VPN'li haliyle bulmakla zorluk çekiliyor ve bulamıyorlar aslında istese siber suclar bulur ama nedense ülkemizde siber hiç gelişmiş degil.

Geri
Yukarı