CD PROJEKT RED oyunları zamlandı!

Yıllardır yüzlerce kez indirime girmiş, 13 15 lira gibi komik fiyatlara satılmış müthiş bir oyundan bahsediyoruz, gayet normal fiyat artması, neyi kimi kışkırtmaya çalışmışsın bu saçma sapan başlıkla anlamadım, moderatörlerin izin vermesi de gülünç.
Ben Steam'in oyun kurunu değiştirmesine rağmen Witcher'ı elinde koz olarak tutan fanboyların patlamasına gülüyorum sadece.
Bunu tekrardan okumanı öneririm.

Yıllardır yüzlerce kez indirime girmiş, 13 15 lira gibi komik fiyatlara satılmış müthiş bir oyundan bahsediyoruz, gayet normal fiyat artması, neyi kimi kışkırtmaya çalışmışsın bu saçma sapan başlıkla anlamadım, moderatörlerin izin vermesi de gülünç.
Üstelik sadece Witcher değil diğer oyunlarda zam yedi :D

Eski indirimli fiyatıyla yeni indirimsiz fiyatını karşılaştırmak baya saçma bir hareket. Eskiden indirimde 12 liraya aldığınız oyunu şimdi 50 liraya alacaksınız. Düşününce 5 kat zam çok geliyor olabilir ama Witcher 3 dediğimiz oyun bağımsız indie bir oyun değil, AAA bir oyun zaten 12 lira olması mucizeydi. Şu an 50 lira böyle bir oyun için indirimde standart bir fiyat kusura bakmayın. Cyberpunk ise 60 dolarlık yeni oyun, 500 lira normal fiyat. Düşük olması tabi ki güzel ama dolar 2 lira değil, asgari ücret de 1000 lira değil ama siz hala 10 yıl önceki fiyatları istiyorsunuz. Yapmayın etmeyin, CDPR firmasını çok sevdiğimi söyleyemem ama fiyat konusunda her zaman iyilerdi ve şu anki şartlarda gayet iyi fiyat belirlemişler. Keşke tüm yeni oyunlar bu fiyatta olsa.

Bu oyunları artık almayan zaten oynamayacağı için almamıştır. Kaç yıldır 10 TL'den satılıyor. Zam geleceği de çok belliydi.

Geri
Yukarı