CD PROJEKT RED oyunları zamlandı!

Oyun 250 TL'den 500 TL'ye çıktı. Bence CD project red yine insaflı davranmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şok market gibi herkes Ocak ayının sonunu bekliyormuş zam yapmak için. En azından CDPR sık indirime giden bir yapımcı ve zamlardan önce düşürebildiği kadar düşürmüştü oyunlarını. En son indirimdeyken Witcher 3'ün karşılığı 1 euro bile değildi yanlış hatırlamıyorsam. Bu stüdyolar da taş yemeyecek.

Şok market gibi herkes Ocak ayının sonunu bekliyormuş zam yapmak için. En azından CDPR sık indirime giden bir yapımcı ve zamlardan önce düşürebildiği kadar düşürmüştü oyunlarını. En son indirimdeyken Witcher 3'ün karşılığı 1 euro bile değildi yanlış hatırlamıyorsam. Bu stüdyolar da taş yemeyecek.
Complete Edition(Eski adıyla GOTY Edition) 2 yıldır 15TL gibi bir fiyata satılıyordu.

Ben Steam'in oyun kurunu değiştirmesine rağmen Witcher'ı elinde koz olarak tutan fanboyların patlamasına gülüyorum sadece.
Fanboyluk ne alaka? Türk dostu diyorduk ki bakıyorum Rockstar, Ea, Activision, Ubisoft ve Japonlara Türkçe içerik yok. Sony ye ben hala Türk dostu derim Türkçe içeriklerle destekliyorlar. Microsoft şuanda Gamepass sayesinde çok yararımıza sağolsunlar. Aynı zamı diğer firmalar da yaptılar. Rockstar da maksimum 1 2 aya bu furyaya katılacaktır ki sana söyliyeyim Rockstar kuru 8le bırakmaz
21 nisan 2021 L.A Noire oyunu fiyat güncellemesi yemiş. Dolar 8.19 tl. Oyun 20 dolar. Türkiye de 144 tl. Yine Gta Trilogy 60 dolar. 1150 tl

Son düzenleme:
Fiyatları en azından uçurmamışlar. Witcher 3 indirimde yine 100 TL altına düşer. Cyberpunk’da 250 TL’ye düşer. En azından fiyatı 700-1200 TL yapmamışlar.

Evet maalesef ki zamlandı bu oyunu almak istiyordum nasip olmadı.500TL.
1675100490731.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı