CD PROJEKT RED oyunları zamlandı!

Sorumluların kim olduğu konusuna girmeyeceğim. Ben şu anki durumu konuşuyorum.
Firmalar fiyatları bu kadar yükseltmeyip daha çok kişinin oyunlarını satın alması ile yine bir kazanç elde edebilirlerdi, fakat onlar fiyatlara zam getirip neredeyse hiç kazanmamayı seçiyor inatla.
Ucuzken bile mız mız edip korsan indiren bir ülkeden bahsediyoruz. Bir de özel fiyatlandırmanın da bir sınırı var adamlar kaç yıldır oyunu 5 dolardan satıyor. Indirimlerde neredeyse bedava fiyata düşüyordu. Şu anki durumda yine çoğu firmaya göre yine iyi bir özel fiyatlandırma belirlemiş Cdpr. Türkiye kişi sayısına göre kâr getiren bir ülke değil şu anda. Oyunların çoğu Türkçe olurdu zaten.

Firmalar fiyatları bu kadar yükseltmeyip daha çok kişinin oyunlarını satın alması ile yine bir kazanç elde edebilirlerdi, fakat onlar fiyatlara zam getirip neredeyse hiç kazanmamayı seçiyor inatla.

Peki bu sefer daha çok yabancı "biz neden enayi gibi bu kadar para ödüyoruz" diye Türkiye VPN'i ile almayı tercih ederse ne olacak?

Sence şirketler para kazanmamayı mı tercih ediyorlar yoksa kaybetmemeyi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki bu sefer daha çok yabancı "biz neden enayi gibi bu kadar para ödüyoruz" diye Türkiye VPN'i ile almayı tercih ederse ne olacak?

Sence şirketler para kazanmamayı mı tercih ediyorlar yoksa kaybetmemeyi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğru. Haklısınız hocam.

Neden karşı çıkmıyorsunuz diyenler olmuş. Büyük firmaların bile türkçe yama koymadığı oyunda CDPR bunu sundu oyun içi türkçe destek her iki büyük oyunununda sağladı. Ama COD MW2'ye gelirsek 1100 TL'lik oyunu sunup bir türkçe yama bile koymamışlar. En kötü bir ekip tutup yama da yaptıramamışlar. Bence kimsenin CDPR'a laf etme hakkı yok diye düşünüyorum bu benim fikrim. Bu sitemi başka birilerine göstermeliyiz.

Nasıl olur yahu, 40 dolarlık oyunu 59 TL'ye vermek CDPR'nin asli görevi değil miydi, nasıl zamlanır; tüh. Zaten bütün firmalar aşevi, sizler 3.5 dolara oyun alın diye fiyatları düşük tutmak zorundalar.

Bence türünü sevene 10 TL'ye iyiydide 50 TL Max ederi bu oyunun hikayesi mükemmel olabilir ama tasarım grafik olarak bence güzel değildi 10 tlykende almadım pişman değilim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı