"CD'den önyükleme için bir tuşa basın" ekranında donma

En iyisi usb almak dedim ve gidip bi usb satın aldım. Şimdi ben usb'nin içine hem Windows 8.1'i hem de bios güncellemesini atıp aynı anda kullanamam değil mi? Bir de Windows 8.1 ve ürün anahtarı etkinleştirmek için gerekli programı nereden sağlamamı önerirsiniz?

Bu arada bios güncellemek için usb'ye attığım dosyayı seçtim ancak;

The file size does not match existing BIOS size! hatası alıyorum. Acaba P5Q Deluxe verdiğiniz için mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet düşündüğüm gibi deluxe verdiğiniz içinmiş. Normal P5Q versionu indirip update ettim. Şimdi yalnızca Windows 8.1 indirip usb'e yazmak kaldı. Link verirseniz çok müteşekkir olurum.

Tamam windows 8.1 sayfanızda 64bit sürümü varmış onu indiriyorum. Etkinleştirmek için gerekli olan program diğer sayfada yazılmış ancak diğer sayfayı bulamadım desem :/

Son düzenleme:
İndirdiğim ISO'yu "ISO to USB" programı ile attım usb'e. Ancak yine siyah ekranda kalıyor hala devam etmiyor. F8 e basarak oradan USB seçiyorum yine gelmiyor yine gelmiyor.

ISO'yu atmada problem yok. Başka bilgisayarda denedim hemen başlatıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı