Çekmeköy Metrosunun Kesin Açılış Tarihi Ne Zaman?

Makaleler
110
Merhaba sosyal.

Bazı söylentiler var;

Ümraniye'ye kadar 29 Mayıs'ta, Tam hat ise 30 Ağustos'da açılacak diye.

Bu konu hakkında kesin bir bilgisi olan var mı?

Ben Bulgurlu durağının yakınındayım, cidden güzel bir durak oldu. Fakat ne zaman açılacağı hala belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wikipedia üzerinde de 30 Ağustos diye belirtilmiş, yalnız Bağlariçi otobüs durağının bulunduğu yerdeki havalandırma görüntüyü aşırı derecede bozuyor. Bari etrafına bir şeyler yapsınlar da çok dikkat çekmesin.

İnşallah diyelim, geldim gördüm gittim hâlâ yapılacak 5 yıldır.
2 sene önce bitti hocam zaten. Ama sürücüsüz olduğu için uzatılmış. Testler, optimizasyonlar falan...

Keçiören metrosuna dönmez umarım.

Sanırım projeyi bitirmeye niyetleri yok.

Eee, eğer özel olsa biterdi. Zira geciktirdiği her gün için para ödemek zorunda olurdu...

Ama yüklenici devlet olunca... :rolleyes:

Hayırlısı...

[GÜNCELLEME]
-------------------- 12.12.2017 -------------------------------

Hadi hayırlısı beyler... :D

WhatsApp Image 2017-12-12 at 18.47.55.jpeg

2 sene önce bitti hocam zaten. Ama sürücüsüz olduğu için uzatılmış. Testler, optimizasyonlar falan...

Keçiören metrosuna dönmez umarım.

Sanırım projeyi bitirmeye niyetleri yok.

Eee, eğer özel olsa biterdi. Zira geciktirdiği her gün için para ödemek zorunda olurdu...

Ama yüklenici devlet olunca... :rolleyes:

Hayırlısı...

[GÜNCELLEME]
-------------------- 12.12.2017 -------------------------------

Hadi hayırlısı beyler... :D

Eki Görüntüle 270941

Sayin Cumhurbaskanimiza Tesekkürler :)

Metronun parası bizim cebimizden çıkıyor havasını bu adam atıyor. Görende sancak cebinden veriyor.:ROFL: Edirne hava limanı muhabbetine dönmesin, ne olursa olsun.

Son düzenleme:
Metronun parası bizim cebimizden çıkıyor havasını bu adam atıyor. Görende sancak cebinden veriyor.:ROFL: Edirne hava limanı muhabbetine dönmesin, ne olursa olsun.
Bir şeyin havası atıldığı yok hocam. :) Metronun gecikmesinin bir çok sebebi var. Tabii birde en başında, gaza gelip erken tarih verdiler.

Neticeye bakacak olursak, Üsküdar ve Anadolu Yakası için güzel bir proje olacak.

Umarız devamı gelir.

Geri
Yukarı