Cellat36 neden bu kadar kötüleniyor?

Sana karşı mesaj attığımı hatırlamıyorum. Genel olarak yazdım ve genelleme hiçbir zaman yanlış değildir. Üzerine alınanlar varsa, bu izlemiş olduğunu ve/veya bir suç işlediğiyse, işlemiş olduğunun göstergesidir. İzlemediysen, bana karşılık vermen doğru değil.
"Bizim toplum" demissin, buna ben de dahil oluyorum. Ek olarak soyledigin sey zaten mantikli bile degil, birisi bir seyi izliyorsa kotulemez ki.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Cellat36 diye bir tiktokçu var bilirsiniz. Yaptığı videolarına bakarsak yani doğru dürüst yaptığı kaliteli videosu yok. Fakat anlamadığım bir nokta var neredeyse birçok YouTube kanalları hakkında kötüleyici ve aşağılayıcı konuşuyor, yorumlara indim insanlarda yine bir o kadar kendisi hakkında kötü konuşuyor ben anlamadım nedir bu öfke ve nefret hani kötü bir şey mi yaptı? Tamam ben de biliyorum yaptığı videoların anlamsız olduğunu ama özellikle Neo toprak yayınlarında bir küfür etmediği kaldı.

Cellat benim babam gibi sözleri kendi söyletiyor olabilir söyletmiyorda olabilir ama bunun yanlış olduğunu dememeleri gerektiğini söylemesi gerekiyor bence.

Şimdi çocuklar bunun gibi tiktokçuları izleyip etkisi altında kalıyor. Yaptığı videolar da güzel olsa bir şey demeyeceğim.

Cellat36 diye birinin varlığını ilk kez bu konuda öğrendim. Nereden buluyorsunuz bu tipleri de izliyorsunuz?

Yok bende hani tanımam ama sürekli YouTube kanalları kendisi hakkında bir video çekiyor. Örnek: Neo toprak ve sadece Enes, haliyle inaan bir merak ediyor.

Hak etmediği değeri görmek için, havalı taklidi yapıp küçük çocukların sevgilisi olma kafasında. Çocuklar bu tiplemelerden çok etkilenir. Çünkü yapmacığı ayırt edemez.

E burada aileler suçlu. Küçük çocukları bu rol modellerine arasına salıyorsa, yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı