Neden Technopat Sosyal kötüleniyor?

Bu kadar zamandır üyesin ama cezaların sadece yazım kuralları kaynaklı olmadığını görememişsin. Keza yazım denetimi de hiçbir işe yaramıyor.

Biliyorum elbette hepsinin bundan kaynaklanmadığını fakat arkadaş bundan şikayetçi. Yazım denetimini kullanmayı bilse bu kadar ceza almayabilirdi benim gibi.

Moderatörler artık 15 yaşında hocam. Saçma sapan konular var yok boyum şu kadar uzar mı yok kız sevdim o sevmedi falan. Google'de 5 saniyede bulacağı cevabı buraya konu olarak açıyorlar. Konu kirliliğinin haddi hesabı yok. Forumdaki çoğu kaliteli insan artık buralara gelmiyor. Eğer kaliteli olsaydın kaliteli insanların gittiğini görürdün.

Moderasyon iyi mi? Güldürmeyin. Hepsine değil bu yorumum ama, bana hangi moderatörün ceza verdiğini de bilemem. Şimdi bu mesajıma da ya 1 haftalık yasaklama gelir ya da silinir ama yazayım. Moderasyonun bir şey bildiği yok, bir kişi "Ya sus olm ıanxpwmcüwmcüs" yazar ama engellenmez, siz sadece birine konu dışı cevap verdiyseniz 1 hafta gereksiz mesaj cezası yersiniz. Konu troll olabilir, çünkü "Gereksiz konu" diye bir ceza yok ama siz oraya ciddi yazmalısınız çünkü saygıdeğer moderasyon, ışık hızında gelip size 3 gün ban atabilir. Geçen konuya hiç sebepsiz "Eksik bilgi verme" uyarısı attılar ya.
Geçen sadece bana aktroll diyen birisine "Benim gibi muhalif bir insanı nasıl aktroll diye etiketledin?" diye sorduğum için 3 günlük ceza aldım ama o kişi bana "Kes aktroll" dediği halde ceza almadı, raporladığım halde 1 gün sonra engellendi.
Bu forumda puanından çok cezası olan adamlar var gözünüzü seveyim.
Daha bir sürü saçma şey var ama değinmeyeceğim.

Geri
Yukarı