Cemal Kaşıkcı Olayı

1Gülhan1

Kilopat
Daha fazla  
Bilmiyorum biliyor musunuz? Fakat benim çok ilgimi çekti. Olayı bildiğim kadarıyla özetliyim. Cemal Kaşıkcı Suudi Arabistan vatandaşı gazeteci. Bu gazeteci İstanbul'daki Suudi başkonsolosluğuna giriyor ve daha çıkmıyor. Ayriyetten bazı rivayetlere göre İstanbul'a 15 kişilik Suud intihar timi gelmiş ve geldikten sonra aynı gün geri dönmüş. Bu adam şu anki Suud iktidarın aleyhine bilgiler yazıyormuş. Başkonsolosluk bizimkileri arama yaptırmıyormuş. Diğer yandan Adana da Suud kargo uçağından 965 bin uyuşturucu hap çıkmış. Ne oluyor anlamış değilim? Yabancı basın ne oldu sizin kardeşliğinize gibi şeyler paylaşıyormuş. Bilmiyorum benim gibi dikkatini çeken olmuş mu? Neler oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konunun içinde Arap olduğu için zerre ilgimi çekmiyor. Arapın Arapa yaptığı zerre umrumda değil. Yeter ki bizden uzak olsunlar. Gelmişlerken bir kaç milyon Suriyi'de halletseydiler iyiydi.

Arap uçağında uyuşturucu bulunması tamamen Kaşıkçı olayıyla ilgili uyarı vermek. Düşünün onyıllardır Arabistan uçaklarında böyle bir şey olmadı, ne tesadüf konsolosluk olayından 1 hafta sonra Arabistan uçağında uyuşturucu bulundu. Demek ki bu zamana kadar göz yummuş bizimkiler.
Bu işin üstünü örtecekler bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı