Ceza sistemi önerim

• Konuyu başlatan Barış Şentürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu forumda tüm kelimeleri Türkçe kullanmak zorundasın diye bir şey mi var? Hayır. Biz mesela 'sürücü' yerine 'driver' kelimesini kullanıyoruz. Bu nedenle 'caps' kelimesini kullanmanın bir sakıncası yok. Selfie yerine özçekim mi diyeceğiz? Saçmalama. Terimleri orjinal halinde kullanalım.

İşlerine geldiği gibi diyorsun. Bu sadece konuyu değiştirmek olurdu. Söylemek istediğim onlar yeri geldiğinde bizden çok daha fazla hata yapıyorlar ama herhangi bir ceza yok. Varsa da kesin öncesinde uyarılıyorlardır ama ben 10 defa ceza almama rağmen 1 defa bile uyarılmadım. Az önce direkt gözüme ilişen ilk konuya baktım hatalar ortada.

Her neyse arkadaşlar fazla gerilmeyelim. Gerek yok. Bana üyeliğimi nasıl sonlandıracağımı söyleyebilecek olan var mı?

İşlerine geldiği gibi diyorsun. Bu sadece konuyu değiştirmek olurdu. Söylemek istediğim onlar yeri geldiğinde bizden çok daha fazla hata yapıyorlar ama herhangi bir ceza yok. Varsa da kesin öncesinde uyarılıyorlardır ama ben 10 defa ceza almama rağmen 1 defa bile uyarılmadım. Az önce direkt gözüme ilişen ilk konuya baktım hatalar ortada.

Her neyse arkadaşlar fazla gerilmeyelim. Gerek yok. Bana üyeliğimi nasıl sonlandıracağımı söyleyebilecek olan var mı?

Bu siteye girme hiç. Daha az yorulursun.

Hayır yazılarımın silinmesini istiyorum biraz da o yüzden. Tabi öyle bir olanak varsa.
Yazılarınız silinmeyecek. Çıkmak istiyorsanız çıkın, çıkmıyor ve girmek istemiyorsanız bir sonraki mesajınızda 2 sene ban atacağım.

Soru işareti ayrı yazılır :)

Kesinlikle bu konu da ayrı. (da ayrı) Kendileri de hata yapıyorlar fakat onlara ceza verecek kimse yok.
Mesela az önce ''Diğer Konu Dışı'' kategorisinde ''Technopat Capsları 3'' Diye bir konu var. Bu konu içeriğini yazan moderatör arkadaşımızın bazı yanlışları.

1: ''Direk'' değil ''direkt'' olacak.
2: Türkçede ''caps'' diye bir kelime yok! Caps kelimesinin türkçe karşılığının bulunması gerek.

ve daha bir kaç şey.
Bana laf sokmaya çalışacağınıza birazcık araştırıp da gelseydiniz ne güzel olurdu. Soru işareti cümle sonunda boşluksuz yazılıyor. TDK sizleri bekler.
Bizim anlatmaya çalıştığımız Türkçeyi doğru yazmak. Yabancı kelimeleri yazmamak değil. Caps'in Türkçesini biz mi bulalım?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı