Cezalı olduğumuz halde kendi konumuza yazabilelim

Sizce dediğim gibi bir sistem gelsin mi

• Oy verenlerin toplamı
    159
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, artık lütfen yetkililer bu önerimi dikkate alsın. Sadece ben değil çoğu kişi söylüyor. Bu sorunu özellikle de yeni gelenler çekiyor. Bazen ben de çekiyorum bu sorunu. Bazı yeni gelen üyeler kurallara dikkat etmedikleri için konu açarken yazım hatası yapıyorlar. Bazen yeni gelmeyenler bile yapabiliyor. Mesela adam bir konu açıyor sonra ceza alıyor. Adama sistemin ne yazıyoruz fakat ceza yediği için yazamıyor.

Benim bunun hakkında önerim. Sadece benim değil çoğu kişinin önerisi. Cezalı olduğumuz halde kendi konumuza yazabilmemiz. Konu açıp ceza yiyoruz. Konuda bize yardımcı olacak arkadaşlar soru sorduğunda cevap veremiyoruz. Bilin bakalım neden? Çünkü ceza yemişiz. Yani anlatmak istediğim cezalı olsak bile bari kendi konumuza yazabilelim. Lütfen önerim ciddiye alınsın.
Arkadaşlar bu arada daha yeni anket oluşturdum kusura bakmayın. Daha erken oluştursaydım 30 kişi falan evet mantıklı diyecekti.

Son düzenleme:
Yeni gelen üyelere 1 saatlik ceza veriliyor olması lazım.
Eğer kendi konularına yazmasına izin verilirse, kimse hata yapmanın bir sonucu olduğu bilincine varmaz diye düşünüyorum. Belki böyle bir şey şöyle yapılabilir, 1. kez ceza aldıktan sonra 2. kez ceza aldığında daha büyük bir ceza verilebilir ama bence böyle düzgün.

Tamam hocam ceza verilsin sadece kendi konumuza yazalım. Fakat uyarı gelsin "ceza aldınız fakat sadece kendi konunuza yazabilirsiniz. Hatanızı tekrarlamak sonucunda daha ağır bir ceza alacaksınız." gibi olabilir bence.

Tamam hocam ceza verilsin sadece kendi konumuza yazalım. Fakat uyarı gelsin "ceza aldınız fakat sadece kendi konunuza yazabilirsiniz. Hatanızı tekrarlamak sonucunda daha ağır bir ceza alacaksınız." gibi olabilir bence.

Bu olabilir bak. Alttan çıkabilir böyle bildirim izni gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…