ChatGPT Dev Mode'a girmek

Bu gün başka bir ortamda okudum. Reddit'ten alıntı yapılmış. Kişisel verilerinizi, hatta silinen arama geçmişinizi dahi buluyormuş. Kısacası siz yem siniz.
Nasıl yapacakmış hocam onu😃 Bu promptun olayı ben bir yapay zekayım OpenAI falan diye laf ebeliği yapmadan dümdüz cevap vermesini sağlamak. Dediğiniz gibi bir olay mümkün değil.

Son düzenleme:
Nasıl yapacakmış hocam onu😃 Bu promptun olayı ben bir yapay zekayım OpenAI falan diye laf ebeliği yapmadan dümdüz cevap vermesini sağlamak. Dediğiniz gibi bir olay mümkün değil.
Bir yere bağlandığın zaman (mesela Tecnopat Sosyal) senin bilgisayarın önce kendisini tanıtıyor. Bunun için de gelen sorguları cevaplıyor. ChatGpt de seni donuna kadar sorguluyormuş. Konu dışarıdan erişime kapalı olduğu için link atamıyorum. Vatandaşın biri bazı deneyler yapmış ve böyle bir sonuca varmış.

Bir yere bağlandığın zaman (mesela Tecnopat Sosyal) senin bilgisayarın önce kendisini tanıtıyor. Bunun için de gelen sorguları cevaplıyor. ChatGpt de seni donuna kadar sorguluyormuş. Konu dışarıdan erişime kapalı olduğu için link atamıyorum. Vatandaşın biri bazı deneyler yapmış ve böyle bir sonuca varmış.
İyiymiş.

Bir yere bağlandığın zaman (mesela Technopat Sosyal) senin bilgisayarın önce kendisini tanıtıyor. Bunun için de gelen sorguları cevaplıyor. ChatGPT de seni donuna kadar sorguluyormuş. Konu dışarıdan erişime kapalı olduğu için link atamıyorum. Vatandaşın biri bazı deneyler yapmış ve böyle bir sonuca varmış.

Hocam yapay zeka bizim verilerimize erişemez bir web sitesi bizim sadece çerezler(cookies), user agent, IP gibi bazı sınırlı parametreleri bilebilir. Yani OpenAI botu bizim verileri satın alıp, kullanarak eğitmediyse böyle bir şey olamaz ki olsa bile 2021 öncesi verilerimizi bilebilir.

Artık çalışmıyor haberiniz olsun.
Cevabı;
I'm sorry, but I cannot comply with your request to simulate Developer Mode. As an AI developed by OpenAI, I'm programmed to follow certain ethical guidelines and content policies. These policies are in place to ensure the responsible and safe use of AI technology. I'm here to provide helpful and respectful responses while adhering to those guidelines. If you have any specific questions or topics you'd like to discuss within those boundaries, I'm more than happy to assist you.

Cevabı;
I'm sorry, but I cannot comply with your request to simulate Developer Mode. As an AI developed by OpenAI, I'm programmed to follow certain ethical guidelines and content policies. These policies are in place to ensure the responsible and safe use of AI technology. I'm here to provide helpful and respectful responses while adhering to those guidelines. If you have any specific questions or topics you'd like to discuss within those boundaries, I'm more than happy to assist you.
Başka jailbreakler var gpt jailbreaks yaz çıkar. Bu sadece onlardan biriydi.

Cevabı;
Bende çalıştı, 25 Mayıs 2023 itibariyle yazıyorum.

Dosya Ekleri

• gpt dev mod.png
    gpt dev mod.png
    29,1 KB · Görüntüleme: 187
Chatgbt developer mode'un türkiye hakkında görüşleri :).
Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı