CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "6 lider adayımız sizsiniz derse elbette aday olurum"

Ne masaymış bu arkadaş? Muhalefet, halkın talebini, iradesini kendi çıkarları uğruna göz ardı ediyor. Neyse zaten bunca yıldır Kılıçdaroğlu'nu kim genel başkan seçiyor ki demokrasiden söz edelim.
Bilmem kaç senedir koltukta oturmaya doyamadılar, bu insanların halk için çalışacağına kimsenin inancı yok.

10-20 sene dâhâ beklemeyin ekonomi veya ülke vs düzelecek diye. Gidin kaçak yurt dışına sıfırdan başlayın dâhâ iyi. 50 senenizi araba, ev ve emeklilik maaşı için heba etmezsiniz en azından.

Yanlış anlamayın da "istemiyoruz" derken, siz kimsiniz? Ben istiyorum mesela?
Mansur Yavaş olmayacak ise Kılıçdaroğlu olsun.

Gerçi ben birinci turda Muharrem İnce'ye verirdim oyumu.
Yavaş, İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu aynı anda aday olsun. Bakalım halk kimi istiyormuş. Ya da açsınlar web sitelerinden bir anket biz belirleyelim adayımızı.

%1 alamayan parti kim oluyor da halkın yerine karar veriyor? Saadet partisinin kendisini temsil ettiğini düşünen var mı mesela?

Yavaş, İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu aynı anda aday olsun. Bakalım halk kimi istiyormuş. Ya da açsınlar web sitelerinden bir anket biz belirleyelim adayımızı.

%1 alamayan parti kim oluyor da halkın yerine karar veriyor? Saadet partisinin kendisini temsil ettiğini düşünen var mı mesela?
Al sana tarafsız anket:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı