CHP meclis üyesi Fikri Sağlar: Altılı masa sürpriz bir ismi aday yapabilir

Gerçekler hocam iyi günler :)
Kime göre neye göre gerçekler hocam? Ali Babacan gibi bir dahi siyasetçiyi, diğer AK Parti'de adını kirletenlerle bir tutamazsın. Araştırmadan, bilmeden, çarpıtılmış şeylere kanarak bir fikir edinmek çok kötü. Destekle ya da destekleme o önemli değil, zorunda da değilsin zaten fakat yanlışları doğruymuş algısına kapılmamak lazım. Klavye başında bomboş diyince olmuyor o işler. Burası çokta yeri değil, çok bile uzattık. Kusura bakmasın forum ahalisi...

Çıkmak istemiyor mu yoksa çıkartmıyorlar mı?
Sadece belediye işlerini yapıyor, zaten yapacak. Görevi. Fakat dışarıda olan olaylar hakkında hiçbir yorumu yok. Twitter'dan danışmanları 1-2 Tweet atar anca. Bu da demek oluyor ki dışarıda olanlar pek umrunda değil. Cumhurbaşkanlığı gibi bir görev yapmak da istemiyor.

Kemal Kılıçdaroğlu. Tanrım bir insan bu kadar mı sorun çıkartabilir? Misafir çocuğu gibi yemin ederim.
Ben sürpriz isim falan istemiyorum. Mansur Yavaş Ankara'dan çıkmak istemiyor. Geç. Yap Ekrem İmamoğlu'nu işte, neyi düşünüyosunuz hala :D?
Cumhurbaşkanı olsa da çıkmayacak ki zaten. Külliye de meclis de Ankara'da. Hadi sarayı yıkacağız diyorlar Çankaya köşkü yine Ankara'da.

Son bir aylık süreç yaşanmasaydı Babacan açık ara isteğim idi.
Babacan'ın yolu yordamı belli değil. O gelirse PKK ile ikinci çözüme girmeye kalkar.

Kime göre neye göre gerçekler hocam? Ali Babacan gibi bir dahi siyasetçiyi, diğer AK Parti'de adını kirletenlerle bir tutamazsın. Araştırmadan, bilmeden, çarpıtılmış şeylere kanarak bir fikir edinmek çok kötü. Destekle ya da destekleme o önemli değil, zorunda da değilsin zaten fakat yanlışları doğruymuş algısına kapılmamak lazım. Klavye başında bomboş diyince olmuyor o işler. Burası çokta yeri değil, çok bile uzattık. Kusura bakmasın forum ahalisi...
Ali Babacan Türk varlığına düşman birisi.

Babacan diye kovulmasını istediğin adam masanın kurumsal yüzü. Masadaki liderler arasında çözüm planlarını teker teker açıklamış bir partinin genel başkanı. Babacan'ı hafife alıyorsun, %4-5 bandında oy alınca şaşırma olur mu?

Bayraktara dokunacağız açıklamasından sonra %1 alırsa şükür etsin :D

Sadece belediye işlerini yapıyor, zaten yapacak. Görevi. Fakat dışarıda olan olaylar hakkında hiçbir yorumu yok. Twitter'dan danışmanları 1-2 Tweet atar anca. Bu da demek oluyor ki dışarıda olanlar pek umrunda değil. Cumhurbaşkanlığı gibi bir görev yapmak da istemiyor.
Hocam millet Mansur Yavaş'ı şeffaf olduğu için istiyor. Meclis'in içinde bütün ihaleleri AKP'lilerin yüzüne vurmuştu. Asıl popülerliği o zaman başladı. Yani ben bu adamın suça karışacak biri olduğunu düşünmüyorum. Ama hitabeti zayıf olduğu için oy alamaz o ayrı mesele.

Babacan'ın son zamanlarda çok açıklaması oldu Babacan'ı aday yapabilirler belki.
Hocam normalde böyle konuşmam ama, Babacan 5 sene yöneteceğine Tayyip bir 20 yıl daha yönetsin. Kılıçdaroğlu aday olsa oy veririm ama Babacan asla.

Geri
Yukarı