Kocaeli’de AKP’li meclis üyesi silahlı saldırıda yaralandı

AKP'li milletvekili olup adam gibi milletvekilliği yapan insan mı var? Millet sürünürken 55 bin TL maaş alanları savunmayın.
Ben zaten bu konularda hak veriyorum ki. Düzgün hizmet etmiyor, sıradan bir milletvekili işte. Oturduğu yerden parasını alıyor. Ben de istemem bizim aldığımız sudan, abur cuburdan vergi kesilip bu adamın maaşının ödenmesini. Burada söz konusu biraz siyasilikten çıkıp insalığa giriyor. Bize gerçekten düşman olanlar, vb. kişiler dışında bu kadar nankörlüğe gerek yok.

Bu kadar cani olmayın. Herkes inanmak zorunda değil ama "yaradılanı yaradandan ötürü sev."
İnanmayanlar için de konuşayım, başarısız iktidar oldukları için ölmeleri veya yaralanmaları gerekmez. O iktidarı seçen siz, sizin akrabalarınız büyükleriniz.
Allah korusun o sizin desteklediğiniz partinin de meclis üyesi olabilirdi veya aramızda birinin babası olabilirdi.
Rahmetli dedem de bir partinin kurucu üyelerindendi. Onun başına geldiğini düşündüm bir empati yaptım. Kimse başına gelmesini istemez. Ne güzel iyi olmuş diye gezen kalpsizleri, biraz insanlığa davet ediyorum.

Aynısı CHP'li birine gelse aynısını derdim emin olun. İnsan sağlığından önemli bir şey yoktur. Geçmiş olsun.

Ne insanlığı? :D bu adamlar senin geleceğini aldı ülkeni ne olduğu belirsiz milyonlarca adam soktu hala insanlık peşindesiniz sizi böyle çok öperler daha. Ayrıca su testisi su yolunda kırılır.

Burada söz konusu biraz siyasilikten çıkıp insalığa giriyor. Bize gerçekten düşman olanlar, vb. kişiler dışında bu kadar nankörlüğe gerek yok.
Ben hiçbir AKP'li milletvekiline üzülemiyorum. Nitekim AKP'nin yaptığı bütün yolsuzluklara dahil oldukları anlamına geliyor.

Böyle olaylarda genelde haberlere ve medyaya aralarında bir husumet olduğu yazılıyor. Fakat şifa dilediğimiz insan bu husumette hangi taraftaydı! Geçmiş olaylara bakınca genelde parayı bölüşememeden dolayı oluşan husumetler var. Bu da onlardan biri değildir umarım.

Ne insanlığı? :D bu adamlar senin geleceğini aldı ülkeni ne olduğu belirsiz milyonlarca adam soktu hala insanlık peşindesiniz sizi böyle çok öperler daha. Ayrıca su testisi su yolunda kırılır.
Sen babanın oy verdiği insan yüzünden suçu bana atıyor olabilirsin. Suçun her türlüsüne karşıyız. İktidarın başarısızlığından kaynaklı insan canını hiçe sayan bir insanla daha fazla konuşamayacağım maalesef.

Sırf insanların görüşleri partileri sebebiyle neden onların yaralanmasına ölmesine göz.
Yumuyorsunuz? Ayrıca akp yolsuzluk yapmıyor Erdoğan yapıyor bunu bu bildiğiniz fa*izmdir
Sen ilk önce haddini bil, herkese faşist, komünist gibi damgalar yapıştırma. Geleceğinde sorun yaşayacaksın.

Hiçbir AKP'li milletvekilinin yolsuzlukları bilemeyeceği kadar saf olduğunu düşünmüyorum. Bak bakalım AKP milletvekilleri neler yapmış bu ülkeye? En büyük örneği İBB'nin yaptığı uyuşturucu ile mücadele komisyonunun AKP ve MHP oylarıyla ret edilmesi. Bu şerefsizliktir, alçaklıktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı