Kocaeli’de AKP’li meclis üyesi silahlı saldırıda yaralandı

Üzüntüden AKP'yi yedim.😣
Arkadaşlar her ne kadar kendisi sevmediğimiz bir partinin hırsız kadorsundan pardon yani siyasilerinden biri olsa da sonuçta o da bir insan. Umarım en kısa sürede iyileşir.

(ɯızɐן ʞɐɯzɐʎ uǝʇsɹǝʇ ısɐsɐʎ ɹüsuɐs) ˙ɹıןısʞǝ ɐɥɐp ışıʞ ɹıq ǝpɹǝpǝ ɐɟıʇsı ɯıɹɐɯn

Öhöm öhöm kış yaklaşıyor sanki🤔🤔🤔

Bu kadar cani olmayın. Herkes inanmak zorunda değil ama "Yaradılanı yaradandan ötürü sev."
İnanmayanlar için de konuşayım, başarısız iktidar oldukları için ölmeleri veya yaralanmaları gerekmez. O iktidarı seçen siz, sizin akrabalarınız büyükleriniz.
Allah korusun o sizin desteklediğiniz partinin de meclis üyesi olabilirdi veya aramızda birinin babası olabilirdi.
Rahmetli dedem de bir partinin kurucu üyelerindendi. Onun başına geldiğini düşündüm bir empati yaptım. Kimse başına gelmesini istemez. Ne güzel iyi olmuş diye gezen kalpsizleri, biraz insanlığa davet ediyorum.

Aynısı CHP'li birine gelse aynısını derdim emin olun. İnsan sağlığından önemli bir şey yoktur. Geçmiş olsun.

Mantıklı düşünen, vicdanını ideolojik saçmalıklara teslim etmeyen iyi insanlar hala var. Hamd olsun

Geri
Yukarı