Chrome Pişmanlıktır!

Edge falan hikaye yine. Beğenmedim. Chrome yıllardır bu işin zirvesinde. Mobil cihazımda da kullanıyorum. O da iOS. Nedense ben çoook az sorun yaşıyorum. Ayda yılda bir yani.

Şu Yandex'e ısınamadım gitti.
Bende öyle demiştim ama yandex çok rahat. Google'ın şekli filan iyi ama yandex hızıyla, kalitesiyle daha iyi. Eski tarayıcılar zamanında google süperdi ama zamanı geçti. Bende google arayüzünü seviyorum ama yandex her konuda daha iyi. En güzel yanı gmail'de şifre değiştirince mail'e gelen " Şifreniz değiştirildi eğer bunu siz yapmadıysanız ... " mesaj. Hadi diyelim şifreyi başkası değiştirdi ben onumu görücem, şifreyi değiştiren direk siler zaten o mesajı. Birde gmail ile başka bir cihazda oturum açtığında gmail'e mesaj geliyor, şurada oturum açıldı diye. Zaten adam açmış oturumu, bana gelen mesaj ona gitmiş oluyor, ilk işi silmek olur. Hatta gmail hesabımı kullandığım cihazımı bile banlayabilir. Bu güvenlik işlemleri kime yarıyor belli değil. Demek istediğim bu kadar kullanıcısı olan google'ın güvenlik anlayışı bu mu ? Adam güvenlik mesajını silse, sende destek ile irtibata geçsen, sana biz mesaj yolladık ama sen herhangi birşey yapmadın diyerek başından atarlar. Anasayfa virüsleri ve dahası. Gönlümü dinleyeceğime verilere bakarım yandex'i seçerim.

Hata 905 ara ara devam ediyor. Büyük boyutlu birşeyi indirirken google play açık kalmazsa 905 hatası veriyor. 1 ay oldu hala çözülmedi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı