Chuwı Gemibook Pro Ultrabook nasıldır?

@G_N_R Hocam linkteki laptop bahsettiğiniz işler için çok yeterli. Ben garanti olsun diye öyle bir yorumda bulundum. Zaten bir darbe almadığı sürece bahsettiğim servis durumu ile hiç bir işiniz olmayacaktır. Alınabilir bir ürün. Gayet de bilindik bir markaymış ben hiç duymamışım. Ama dediğim gibi diğer markalarda düşünülebilir.
Değerli @Black Swordsman bana farklı bir bakış açısı gösterdiğin için öncelikle teşekkür ediyorum. İnşaAllah herhangi bir darbe yemeden veya kaza olmadan kullanırım. @Baş-ül Adam 'a sorduğum soruyu sana da sormak isterim. İşlemci için ne düşünüyorsun? Acaba Dahili GPU benim 2K'da film, dizi veya video izlememde bir sorun oluşturur mu?
İçindeki dahili GPU 4K'yı kaldırabilecek seviyede. 2K'yı dropsuz kaldırır.
Cevapladığın için teşekkür ederim. Bu durumu bilmediğim için sormak istemiştim. Söyleyipte öğrenmeme vesile olduğun bilgi için ayrıca teşekkür ederim.

İşlemci konusunda aklınızda şüphe kalmasın. Çok yeterli bir dahili GPU'ya sahip.
Cevabın için teşekkür ederim. Önceki verdiğin cevaplarınla beraber aklımda oluşan soru işaretleri sen ve diğer değerli forum üyeleri tarafından cevaplandı. Herkese iyi forumlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Neden? Yaşadığınız herhangi bir tecrübe varsa açıklarsanız çok sevinirim.

Düşüncelerimiz ortak olması sebebiyle katılıyorum. Fakat konuya cevap veren bir arkadaşımızın yedek parça ve servis durumu beni birazcık dahi olsa düşünmeye itti. Sizce bunları göze alıp ürünü satın almak mantıklı mı yoksa arkadaşımızın dediği gibi bilindik markalara yönelmek mi mantıklı?
i7 5500U kullanıyorum ve bu zamanda pekte mükemmel çalıştığı söylenemez. Celeron ise bundan kat kat daha kötü bir işlemci. Laptopun tek beğendiğim noktası ekranı oldu. 2K iyi çözünürlük.

i7 5500U kullanıyorum ve bu zamanda pekte mükemmel çalıştığı söylenemez. Celeron ise bundan kat kat daha kötü bir işlemci. Laptopun tek beğendiğim noktası ekranı oldu. 2K iyi çözünürlük.
Eğer o CPU ile oyun oynadıysan kötü tabii. Burada dizi-film için alınacak bir laptop var. Gaming laptop aramıyoruz. Boşu boşuna kötülemenize gerek yok. Eğer bir öneriniz var ise paylaşın. Celeron işlemciler uygun fiyat ve günlük işlerde gösterdiği performans ile ön plana çıkıyor. Neyle kıyasladınız bu CPU'yu anlamadım açıkçası.

İşlemciye yüklenecek bir program veya uygulamaya giriş yapmayacam açıkcası benim için dediğim gibi işlerimi halletsin yeter. O da işçisi olduğum E-Ticaret platformlarının satıcı paneline gireyim gerekli işlemleri halledeyim yeter. Firmamızın kullanmış olduğu yazılım ve uygulamalar Intel Core Duo 2 işlemcili bir bilgisayarda rahatlıkla çalıştığına tanık olduğum için bir sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. Burada sosyal'de konu açmamın sebebi de arkadaşlarımızın da hem bir fikrini alayım hem de gözümden kaçıracağım veya bilmediğim yeni bir şeyleri aktarırlar da bilgilenirim mahiyetinde açmıştım. Çok konuştum kusura bakmayın. Acaba sizin işlemcinizle yaşadığınız problem nedir?

Eğer o CPU ile oyun oynadıysan kötü tabii. Burada dizi-film için alınacak bir laptop var. Gaming laptop aramıyoruz. Boşu boşuna kötülemenize gerek yok. Eğer bir öneriniz var ise paylaşın. Celeron işlemciler uygun fiyat ve günlük işlerde gösterdiği performans ile ön plana çıkıyor. Neyle kıyasladınız bu CPU'yu anlamadım açıkçası.
O tür işler için U işlemciler var zaten.

Geri
Yukarı