Çift fanlı ve Display Port destekli ekran kartı önerisi

Bütçe
1500

Canyrkl

Femtopat
Daha fazla  
Konu baslıgında belirttigim gibi bir ekran kartı almak istiyorum. CS:GO, Valorant, Zula tarzı oyunlar oynayacagım. Ekranım 240 Hz. Fp ekran kartlarını gunumuz piyasasına göre tavsiyede bulunursanız sevinirim. Butcem 1000 1500 arasındadır. 2-4 GB olursa iyi olur.

bende araştırıyorum.

gtx 1060 3gb, rx 570 4gb, rx580 4gb, en düşük ihtimal gtx 1050 Tİ (1000-1500 arası)

güzel öneriler olursa seviniriz arkadaşlar.

Yanlış bilmiyorsam eğer şu an o bütçede alacağınız kartla monitörden ötürü sizi üzecektir. Yani +240 FPS verecek 1000 TL civarı kart kaldığını düşünmüyorum.

Monitöre acıyorum kendime değil ama su piyasada güzel ekran kartı alamam idarelik alıyorum ama yine de ne kadar yuksek FPS alırsam o kadar iyi stoklar düzelince satip iyi bir şey alacağım sayılan ekran kartları Zula da ortalama kac FPS verir? i5 10400 islemci var.

Monitöre acıyorum kendime değil ama su piyasada güzel ekran kartı alamam idarelik alıyorum ama yine de ne kadar yuksek FPS alırsam o kadar iyi stoklar düzelince satip iyi bir şey alacağım sayılan ekran kartları Zula da ortalama kac FPS verir? i5 10400 islemci var.

Hocam idarelik kısmı ise ben de 10400 kullanıyorum. UHD 630 dahili GPU ile Valorant oynuyorum düzenli. 120 FPS aldığım oluyor, ortalama 80-100 civarı gidip geliyor. FPS arttırma videoları işe yaradı biraz :D bir süre sizi taşıyacağını düşünüyorum en azından CS:GO Zula ve Valorant için.

Hocam idarelik kısmı ise ben de 10400 kullanıyorum. UHD 630 dahili GPU ile Valorant oynuyorum düzenli. 120 FPS aldığım oluyor, ortalama 80-100 civarı gidip geliyor. FPS arttırma videoları işe yaradı biraz :D bir süre sizi taşıyacağını düşünüyorum en azından CS:GO Zula ve Valorant için.
hocam benimde işlemcim r7 2700, bende Can arkadaş gibi kart değişikliğine gideceğim. Pubg oynuyorum, avg 90 fps lerde oynatabilecek bir ekran kartı arıyorum bütçem max 1500. bilginiz ve öneriniz var mıdır

Düzelteyim ben 10400F islemci kullanıyorum yani ekran karti zaten sart bana ortalama bir ekran kartı önerisi alırsam süper olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı