Cihazınız bir sorunla karşılaştı hatası

asdawas1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ara sıra bu hatayı alıyorum ve laptop aniden kapanıp yeniden başlıyor. Çözümünü bilen var mı?

Sanırım mavi ekran olmuş. Açıkçası burada yeniyim minidump dosyası paylaşma rehberi vardı nasıl burada göstereceğimi bilmiyorum ama minidump dosyası paylaşmanız gerekiyor. Minidump dosyasına göre yorumlanır ve çözümlenir.

"Mavi ekran" dediğimiz hatayı alıyorsunuz. Alttaki rehberi takip edin.

Merhaba arkadaşlar ara sıra bu hatayı alıyorum ve laptop aniden kapanıp yeniden başlıyor. Çözümünü bilen var mı?

Cihaz çok ısındığında veya oyunları kapatmadan kapattığımızda çıkabiliyor. Minidumpunu atar mısın?

"Mavi ekran" dediğimiz hatayı alıyorsunuz. Alttaki rehberi takip edin.
C:\Windows\Minidump klasörüne girin ve buradaki bütün DMP dosyalarını seçip Masaüstünde oluşturduğunuz klasöre kopyalayın diyor fakat o dosyanın içi boş. @Violet S @MaviEkran126

Son düzenleme:
Gelişmiş sistem ayarlarının içinde başlangıç ve kurtarmaya girin orasıyla daha önce hiç oynama yapmadıysanız oraya geçmesi lazımdı. Belki de gereksiz dosya temizleme sırasında silinmiş olabilir. Windows olay görüntüleyicisinde ilgisi zamanda acaba Windows tarafından nasıl giriş yapılmış? Oranın ekran görüntüsünü paylaşabilirsen inceleyebiliriz.

Gelişmiş sistem ayarlarının içinde başlangıç ve kurtarmaya girin orasıyla daha önce hiç oynama yapmadıysanız oraya geçmesi lazımdı. Belki de gereksiz dosya temizleme sırasında silinmiş olabilir. Windows olay görüntüleyicisinde ilgisi zamanda acaba Windows tarafından nasıl giriş yapılmış? Oranın ekran görüntüsünü paylaşabilirsen inceleyebiliriz.
Başlangıç ve kurtarmayı kontrol ettim bir sıkıntı yok. Olay görüntüleyicisinde tam olarak nerenin ekran görüntüsünü atmam gerekli?

Bu olabilir mi?
Özel görünümler-yönetim olaylarının içinde sorununuzun yaşandığı zamanı hatırlıyorsanız sadece o kısmı atmanız yeterli.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    73,6 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı