"Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi" hatası

SquaT

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar önceden root atmıştım şimdi kaldırdım ama konu başlığındaki hatayı alıyorum güncelleme yaparken.

Eğer cihaz Samsung'sa knox sayacı 1 olmuştur onu tekrar 0 yapmanın bir yolu yok diye biliyorum.

Zamanında root atmıstım onda suruu değiştirmiştik cihazın root olmadıgı için o surume ondan kaynaklanabilir mi?
Önceki sürüm JXU3BUE1 dişimdi değişti ondan mıdır?
Samsung cihaz kullanıyorsan, yüksek ihtimalle Knox sayacın artmış. Anakart değişmeden eski haline döndüremiyorsun diye biliyorum.

Bir de dowloand moduna giremiyorum girersek bakabilirizde device stated unlocked yazıyor.
Eğer cihaz Samsung'sa Knox sayacı 1 olmuştur onu tekrar 0 yapmanın bir yolu yok diye biliyorum.

Peki Knox sayacının artması sorun oluşturabilir mi?
@Serzenish2009 Knox sayacı artmış mıdır hocam siz atarken sorun olmaz demiştinizde.

Son düzenleme:
Zamanında root atmıstım onda suruu değiştirmiştik cihazın root olmadıgı için o surume ondan kaynaklanabilir mi?
Önceki sürüm JXU3BUE1 dişimdi değişti ondan mıdır?

Bir de dowloand moduna giremiyorum girersek bakabilirizde device stated unlocked yazıyor.

Peki Knox sayacının artması sorun oluşturabilir mi?
@Serzenish2009 Knox sayacı artmış mıdır hocam siz atarken sorun olmaz demiştinizde.

Knox sayacı aktif olduğunda sadece bazı özellikleri aktifleştiremezsiniz (güvenli klasör gibi). Onun haricinde zamanında Samsung Galaxy S4 cihazıma bende yapmıştım knox sayacı 1 olmuştu ama bir problem teşkil etmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı