Çözüldü "Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ancak bu konu hakkında bir kaç mesaj aldım cevap vermek istedim. Bu sorunumu 2 yolla çözdüm.
1.Yol : Orjinal Stock Rom'u Odin ile tekrardan yükleyerek çözdüm.
2.Yol : S7'de maalesef Kies yok onun yerine Smart Switch var. SS'yi bilgisayarıma kurup telefonuma bağladığımda güncellemeleri bilgisayarımdan (internet üzerinden) alarak sorunumu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Triangle Away S3 devrinde idi. Boşuna vakit kaybetmesin aynı sorundan muzdarip kişiler. KNOX sayacı 0'dan 1'e tetiklendiği an tekrar 0 yapmayı unutun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım ancak bu konu hakkında bir kaç mesaj aldım cevap vermek istedim. Bu sorunumu 2 yolla çözdüm.
1.Yol : Orjinal Stock Rom'u Odin ile tekrardan yükleyerek çözdüm.
2.Yol : S7'de maalesef Kies yok onun yerine Smart Switch var. SS'yi bilgisayarıma kurup telefonuma bağladığımda güncellemeleri bilgisayarımdan (internet üzerinden) alarak sorunumu çözdüm.
Merhaba hocam, bende cihazımdaki silinmiş mesajları kurtarmak için bi program indirdim fakat program telefonumun işletim sistemini değiştirdi sanırım "cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi" hatası aldım. telefonumu orijinal halinine getirmek istyorum ancak çözüm yolu bulamadım yardımcı olur musun?
orijinal Romu nasıl bulabılırım.

Merhaba hocam, bende cihazımdaki silinmiş mesajları kurtarmak için bi program indirdim fakat program telefonumun işletim sistemini değiştirdi sanırım "cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi" hatası aldım. telefonumu orijinal halinine getirmek istyorum ancak çözüm yolu bulamadım yardımcı olur musun?
orijinal Romu nasıl bulabılırım.

www.sammobile.com Bu linkten telefonunuzun modelini arattırarak orjinal stock rom'unuzu bulabilirsiniz. Odin ile yükleyerek eski haline döndürebilirsiniz internette ufak bi araştırmayla Odin ile nasıl yapıldığını bulursunuz.

www.sammobile.com Bu linkten telefonunuzun modelini arattırarak orjinal stock rom'unuzu bulabilirsiniz. Odin ile yükleyerek eski haline döndürebilirsiniz internette ufak bi araştırmayla Odin ile nasıl yapıldığını bulursunuz.
Sammobile a güvenmiyorum. Samsung servisine goturecegim ama onlarda mı sammobileden yükleyecek aceba

merhabalar konuyu tekrar hortlatmış olacağım ama bende bi note 4 var. Aynı işletim sisteminiz yetkisiz bir yolla değiştirildi hatası vs. Note 4 N910CQ modeli 2. el aldım alırken yurtiçi nasıl olsa imei değişmiyor diye aldım ama telefonun imei değişmiş. Cihazın kasadaki imei sorgulatınca sorun yok orijinal samsung a kayıtlı. Şimdi 3 sorum olacak
1 - Samsung note 4 de imei değişiyor mu?
2 - Bu arkadaşlar orijinal yurtiçi telefonun imeisini neden değiştirmiş olabilir?
3 - ben bu bahsedilen Stock rom olayını yapsam cihaz kendi kasasındaki imei geri gelir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı