Çözüldü "Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wisekiller97

Kilopat
Yer
Turkey
Merhabalar,
Samsung Galaxy S7 model bir telefona sahibim. 12 Ocak'ta Nougat güncellemesini yüklemek istediğimde şöyle bir hatayla karşılaşıyorum. "Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi." Cihazı ilk aldığım gün Root atmıştım sanırım sorun bununla ilgili nasıl çözebilirim?

Samsung S7 orijinal stock ROM bulabilirsen odin ile telefona kurmalısin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Knox sayacı arttıysa(stock rom dışında attıkların arttırır) Samsung'un verdiği güncellemeleri alamazsın. Stock romu attığında sıfırlanır mı emin değilim(sıfırlamıyordu yanlış hatırlamıyorsam) ama Sammobile üzerinden ya da farklı bir site üzerinden telefonuna uygun romu indirip deneyebilirsin. Olmazsa güncel yazılımı internetten indirip kurmak zorundasın demektir, henüz bahsettiğim sayacı sıfırlayabilen olmadı.

Eski defterleri açmışım biraz kusura bakmayın üstteki arkadaşın kurbanı oldum :)

Aynen. Eğer yapamam diyorsan PC üzerinden güncellemeleri indirip(Kies gibi bi Samsung yazılımıyla değişmiş olabilir) kurabilirsin. Ama sayacı sıfırlaman garanti adına iyi olur.

S3 Sch-i535 var bende Triangle away çalışmıştı. Doğru desteklemiyor olabilir. Kiesin çalışması lazım bir alternatif olarak şaşırtıcı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı