S6 edge cihazdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi hatası

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Tuf Gaming B660 Plus WIFI D4
İntel Core i5 12400F
Asus Tuf Gaming RTX 3060
Kingston Hyper X Fury 32 GB 3200mhz Ram
Herkese merhaba. Kısa bir süre önce s6 edge aldım ve telefona sıfırlama işlemi yaptım telefonu sifirladiktan sonra güncellemeleri denetlemeye çalışırken Cihazınıdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlara girip fabrika ayarlarına döndür dedim sadece.

Nasıl yapacağımı anlatırsanız yaparım.

Cihazı Recovery Mode’una almak için:
1- Cihazı kapatın.
2- “Ses Açma + Güç + Ev” tuşlarına aynı anda basın ve Samsung Galaxy S6 Edge yazısı gözükünce bırakın.

Garantiyi etkileyebilir ama yinede anlatayım. Telefonu kapat, ses açma tuşu - power tuşu ve home tuşuna aynı anda basılı tut. Model bilgisi ekranını geçtikten sonra tuşlardan elini çek. siyah bir ekran ve mavi yazılarla yazılmış seçenekler ortaya çıkacak. Örnek olarak bunun gibi.

recovery-mode_3.jpg

Bu ekran geldiğinde "wipe data/factory reset" bölümüne gir ardından böyle seçenekler çıkacak.

massive-tablet-format-atma-2.jpg

Aşağıda "Yes -- delete all user data" seçeneğini seçiyorsun. Bir takım dosyalar sildikten sonra seni tekrar bir önceki ekrana yönlendirecek. Daha sonra "wipe cache partition" seçeneğine girerek yeni dosyaları formatlar. Ardından "reboot system now" seçeneğine tıklayarak telefonu yeniden başlat. Biraz uzun sürebilir ve bir şeye dokunma.

Bu muydu bizde böyle yaptiktan sonra oldu bu sorun zaten şöyle resmini de koyayım.

Dosya Ekleri

• 20160802_190641.png
    20160802_190641.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 2.938
Bu muydu bizde böyle yaptiktan sonra oldu bu sorun zaten şöyle resmini de koyayım.
Hocam telefon rootlu olduğunda bu uyarı gelir root kaldırmak için en temiz yöntem Odin veya Smartswitch ile sitemi baştan kurmanız .

Telefonumun rootlu olmamasina ragmen aliyorum bu hatayi. Sebebi nedir? Zaten telefonum 6.0.1 ama 7.0 geldiginde de surerse beni cok ugrastiracak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı