''Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi'' Android güncelleme hatası -

Zofia Bosak

Hectopat
Yer
Luxemburg
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

Irak'ta Mühendis olarak çalışıyorum, gelirken oradan iki adet telefon aldım. S10+ ve S9+ olmak üzere. Tabi bunların IMEI'leri değiştirildi. Hiçbir sıkıntısı olmadan yaklaşık bir haftadan beri kullanıyorum. Dün akşam ayarlar menüsünde ne var ne yok diye gezerken gözüme güncelleme olayı çarptı, güncellemeye çalıştım ve aşağıyada fotoğrafını eklediğim sorun ile karşılaştım. Sanırım telefon rootlu. Bilgisayara Smart Switch indirip güncellesem IMEI'de ya da Root'ta herhangi bir bozulma değişme olur mu? Sadece bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Telefonlara zarar gelsin ya da sıkıntı çıksın istemiyorum. Çünkü Türkiye'de herhangi bir garantisi bulunmamakta. -Android sürümü şuanda 8.0 ben 9.0 olarak güncellemek istiyorum-

Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Android-Güncelleme-HATA.png
    Android-Güncelleme-HATA.png
    50,6 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Irak'ta Mühendis olarak çalışıyorum, gelirken oradan iki adet telefon aldım. S10+ ve S9+ olmak üzere. Tabi bunların IMEI'leri değiştirildi. Hiçbir sıkıntısı olmadan yaklaşık bir haftadan beri kullanıyorum. Dün akşam ayarlar menüsünde ne var ne yok diye gezerken gözüme güncelleme olayı çarptı, güncellemeye çalıştım ve aşağıyada fotoğrafını eklediğim sorun ile karşılaştım. Sanırım telefon rootlu. Bilgisayara Smart Switch indirip güncellesem IMEI'de ya da Root'ta herhangi bir bozulma değişme olur mu? Sadece bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Telefonlara zarar gelsin ya da sıkıntı çıksın istemiyorum. Çünkü Türkiye'de herhangi bir garantisi bulunmamakta. -Android sürümü şuanda 8.0 ben 9.0 olarak güncellemek istiyorum-

Teşekkür ederim.
Smart Swich ile güncelleme yaparsanız root kaybolacaktır. Ayrıca değiştirilmiş imei de anakart numarasından ırak da ne ise ona dönecek veya tamamen silinecektir. Güncellemeyi kendiniz manuel yapabilirseniz alternatifler de mevcuttur. Yedek alıp deneyebilirsiniz. Rom'u direk 9.0 indirmelisiniz. Kolay gelsin...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı