CİMER'e küfür şikayet iletirken sansürsüz içerik yollamak ceza sebebi mi?

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. CİMER'e Allah'a küfreden şahsı şikayet ettim. Metin kısmına ettiği küfürler değil sadece ne suçu işlediğini mesela Allah'a hakaret şu kişiye hakaret edildi dedim ve delil olarak küfür içerikli resimleri yolladım. Sansürsüz küfürlü içerik yolladığım da CİMER bana ceza yollamaz değil mi? Sansürlü mü yollamak gerekiyordu yoksa? Çünkü CİMER'in resmi web sitesinde bir yazı gördüm kafam karıştı.

Merhaba. CİMER'e Allah'a küfreden şahsı şikayet ettim. Metin kısmına ettiği küfürler değil sadece ne suçu işlediğini mesela Allah'a hakaret şu kişiye hakaret edildi dedim ve delil olarak küfür içerikli resimleri yolladım. Sansürsüz küfürlü içerik yolladığım da CİMER bana ceza yollamaz değil mi? Sansürlü mü yollamak gerekiyordu yoksa? Çünkü CİMER'in resmi web sitesinde bir yazı gördüm kafam karıştı.
Sansürsüz yollarsanız sıkıntı olmaz. Ne de olsa suçu kanıtlamak için atıyorsunuz. Adamlara latife olsun diye değil.

Örnek olması açısından, diyelim birine hakaret davası açtınız, size ettiği küfürler noktası virgülüne mahkemede okunur. Yani tam aksine yaptığınız şikayeti sansürlü atmanız şikayeti geçersiz kılar. Sizin sansürlediğiniz kısımda , gerçekten sizin dediğiniz gibi küfür olup olmadığını karşı taraf nasıl bilipte kanıt yerine koysun ?

Örnek olması açısından, diyelim birine hakaret davası açtınız, size ettiği küfürler noktası virgülüne mahkemede okunur. Yani tam aksine yaptığınız şikayeti sansürlü atmanız şikayeti geçersiz kılar. Sizin sansürlediğiniz kısımda, gerçekten sizin dediğiniz gibi küfür olup olmadığını karşı taraf nasıl bilipte kanıt yerine koysun?

Doğru söylüyorsunuz, bende sizinle aynı fikirdeyim ama CİMER'in "50sorudacimer. PDF" adlı dosyasını CİMER'in resmi sayfasından indirdim inceledim bir yazıda kafam karıştı o yüzden danıştım buraya.

Örnek olması açısından, diyelim birine hakaret davası açtınız, size ettiği küfürler noktası virgülüne mahkemede okunur. Yani tam aksine yaptığınız şikayeti sansürlü atmanız şikayeti geçersiz kılar. Sizin sansürlediğiniz kısımda, gerçekten sizin dediğiniz gibi küfür olup olmadığını karşı taraf nasıl bilipte kanıt yerine koysun?

CİMER'e şikayet ettim. Bir de EGM Online ihbar sisteminden şikayet yollayabiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı