Çin'den Gelen BM-800 Mikrofon İncelemesi

İyi seyirler arkadaşlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim iyi günler bm 800 almaya düşünüyorum ama senin video bir ozelik yaptığıni söylüyorsun. Bunu nasıl yaptığını soylersen sevinirim. Bi de sence BM700 almalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Berat Arkan Sadece hassasiyeti sesim çok kısık olmayacak şekilde azaltıp, iZotope ile dip gürültüyü siliyorum. Bir de yeni şu mikrofonu sipariş ettim. BM800'e göre yanında ayaklığı, USB+ 3,5mm jack bağlantısı ve üzerinde hassaslığı ayarlama ve sesine eko kazandırma ayarı barındırıyor. Daha ürünü test edemeyeceğim için kalitesi hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

MK F100TL USB Condenser Sound Recording Microphone with Stand for Radio Braodcasting-in Microphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group

@Berat Arkan Diğer inceleme videoda anlatmıştım. Aralarındaki farkı bilmiyorum. Gelince bakacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Ulgoray MK-F100TL için sadece bir kişi değerlendirmede bulunmuş. Arkadaş İngilizce yazdığı bölümde "Mikrofon iyi ama ayaklık paslı." diyor. (Kalitesiz manasında sanırım.) Bayramda iki mikrofondan birini sipariş etmeyi düşünüyorum. Sence hangisini etmeliyim?

Eğer stand dışında çok fark yoksa BM800 alacağım. Zaten şekil durması lazım o yüzden duvara sabitlenen ayaklıklardan(?) da alacağım. :D Umarım kargosu uzun sürmez.

Merhaba . Ben BM-800 aldım ama kalitesi yetersiz gibi . Ses çok boğuk ve az çıkıyor . Masaüstü bilgisayarında kullanıyorum takmak için ürünün üstünde gelen sünger ve ekstradan bir harici filterim var . Nasıl düzeltebilirim ayarları söylermisin acaba ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı