Çirkin hissediyorum

Bugün kendime aynadan baktım. 2 gün önce eh az da olsa yakışıklıyım diyen ben bugün kendimi iğrenç görüyorum. Çok cirkin hissediyorum.
Normalde spor yapiyorken onu da bıraktım çünkü cidden kendime aynada bile bakmak istemiyorum. Yahu 2 gün önce sevdiğim kızla yan yana gelsem nasıl durur diye düşünüyordum. Saçımı kestirdim eve geldim kafamı duvara vurasım geldi. Cidden dünyadaki en cirkin kişi gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Kendine neden çirkinim diyorsun? Ne gerek var? Takma kafana hayatına bak.

Bugün kendime aynadan baktım. 2 gün önce eh az da olsa yakışıklıyım diyen ben bugün kendimi iğrenç görüyorum. Çok cirkin hissediyorum.
Normalde spor yapiyorken onu da bıraktım çünkü cidden kendime aynada bile bakmak istemiyorum. Yahu 2 gün önce sevdiğim kızla yan yana gelsem nasıl durur diye düşünüyordum. Saçımı kestirdim eve geldim kafamı duvara vurasım geldi. Cidden dünyadaki en cirkin kişi gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Belki de gerçekten çirkinsindir. Bende çirkin hissediyordum sonradan çirkin olduğumu kendime kanıtladım artık sorun çekmiyorum. Tavsiye ederim.

Tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum arkadaşlarım ve çevrem tarafından sürekli övgü alan biriyim ama asla kendimi yakışıklı bir insan gibi hissetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı