Çirkin hissediyorum

Evet. Ama kısa sürdü 1 ay kadar neredeyse hatta forumda konusu da var. Ama hala tecrübesizim. :(

Lütfen kafanızda yarattığınız kişilik değil de kendiniz olmayı çalışın ve bakımınızı aksatmayın. İlla çok bakımlı, çok yakışıklı, çok maskülen biri olmanıza gerek yok bir kızın size bakması için. Zaten her şeyin fazlası zarar.

Kesinlikle doğru. Hocam kafam biraz büyük olsa bir de sivilceler falan olmasa çok iyi olurum diye düşünüyorum da.

Son düzenleme:
Böyle düşünmekte yanlış :) İllaki seven olur hocam er ya da geç.
Niye sevsin ki Hocam. Etrafta dolu yakışıklı karizmatik çocuk varken beni seven kıza ne diyim. Bir doktora görünme vakti gelmiştir belkide. Kim bilir belki de bazı kızlar çirkin seviyordur. Ama beni bir kişinin sevmesine pek imkan vermiyorum. Bazı arkadaşlarım falan şu sivilceleri yok et yakışıklı çocuksun fln diyor da hepsi kolpa diye düşünüyorum. Empati kuruyorum yine aynı sonuç. Beni kim Niue sevsin. Neyse biraz fazla içimi döktüm.

2 ay geçmiş nerdeyse, ama kessssinlikle olur. 1 hafta dil sınıfında kaldım cennet gibiydi kızlar hem de sempatik, tatlilardi bence kesinlikle olur.
Hocam profil fotoğrafınız bir şarkının kapağı, buradan alma ihtimaliniz var mı?

resim_2023-08-18_230051053.png

Yeni konular

Geri
Yukarı