CM MB Lite 5 Modifikasyon

NeoZet001

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar, bende başlıkta gördüğünüz kasadan var ve ekipmanlarım da aşağıda yazıyor. Şimdi ben kasayı daha iyi soğuması için modifiye edeceğim, ilk başta ön kapakla fanlar arasında pek boşluk olmadığı için fanları içeri kısma alacağım. Fotoğraftaki gibi vidalar var, bunlar nasıl çıkar? Özellikle şu ucu bile olmayan vida o nasıl çıkar bilmiyorum.

IMG_20190516_222339.jpeg
IMG_20190516_222333.jpeg

Batırdım çıkaramadım nasıl çıkıcak veya çıkardıktan sonra nasıl takacağım rica etsem anlatırmısın?
IMG_20190516_233720.jpeg

Dosya Ekleri

• IMG_20190516_223712.jpeg
    IMG_20190516_223712.jpeg
    81,3 KB · Görüntüleme: 33
Ben pense ile çıkarmıştım. Uç kısımlarını ezip ön taraftan çıkartmıştım ancak bir kez daha kullanamazsın bu yöntemle. Elinde fazladan vida varsa onlarla yeniden montaj yapabilirsin. Fanları iç kısıma alacağın için vida ile montaj rahat olacaktır.
Ek olarak fanları içeri almak ne kadar etkiler bilemiyorum çünkü o kasanın ön kapağı kapalı olduğunda içeri kesinlikle hava almıyor. Ben kapak açık kullandım sonra da değiştirdim kasayı.

Ben pense ile çıkarmıştım. Uç kısımlarını ezip ön taraftan çıkartmıştım ancak bir kez daha kullanamazsın bu yöntemle. Elinde fazladan vida varsa onlarla yeniden montaj yapabilirsin. Fanları iç kısıma alacağın için vida ile montaj rahat olacaktır.
Ek olarak fanları içeri almak ne kadar etkiler bilemiyorum çünkü o kasanın ön kapağı kapalı olduğunda içeri kesinlikle hava almıyor. Ben kapak açık kullandım sonra da değiştirdim kasayı.
evet filtreleri çıkartarak daha iyi soğutma aldım ancak şöyle bir şey var fan ön kısma çok yakın olduğundan hava alamıyor ve youtubede böyle yapan bir kişinin daha iyi soğutma aldığını görmüştüm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı