CM Storm Devastator İncelemesi

Selam arkadaşlar . Dün sipariş ettiğim klavye & fare seti elime ulaştı . Bence sizler için incelemesini yapmak istedim.
Daha önce D&R'dan sipariş etmiştim ancak ürün 2 gün tedarik sürecinde kalınca siparişi iptal edip gittigidiyor'dan aldım .

Öncelikle kutu açılışından bahsedeyim:

IMG_20150306_154855.jpg

Kutu sağlam bir şekilde elime ulaştı ve kutunun dışı gayet hoşuma gitti.Kutu içeriği ise şöyle :
IMG_20150306_155212.jpg

Ardından klavyeyi bilgisayarıma bağladım . Fare ve klavye gerçekten iyi durumda. Eli kaydırmayan bir dış kaplaması var. Tuşlar biraz daktilo gibi . Klavyenin üst kısmında 6 tane multimedya tuşu var . Ses açma kapama olması benim için büyük bir artı çünkü oyun oynarken büyük kolaylık sağlıyor. Ve klavyenin en iyi kısmı ise tabiki güzel bir ışık sisteminin olması . Zaten bunun için tercih ettim bu klavyeyi. Fare'de 2 tane fazladan tuş bulunmakta .
IMG_20150306_160537.jpg

Klavyedeki ışıkları ''scroll lock'' tuşu ile açıp kapatabiliyorsunuz.
Önerinin sonunda ise artıları ve eksilerini belirtmek istiyorum .

Artıları ;
-Işıklı olması
-Farenin fazladan tuşu bulunması
-Tasarımın iyi olması

Eksiler;
-Işığı açmadığınız zaman klavyedeki yazıları görmek çok zor .

Ben bundan başka eksiğini henüz göremedim. Kullandıkça ekleyebilirim.Işıklı klavye alacaklara öneririm. İncelemenin sonuna geldik buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim .

İyi sosyaller.

@SnowGhost Bende bu aralar sipariş vermeyi planlıyorum. Klavyeyi çok beğendim, fareden memnun musunuz ?

Açıkçası fareyi çok fazla kullandığımı söyleyemem. Farenin tasarımını çok beğendim fakat dpi değerleri belirli değerlerden farklı yapılamadığı için ben kullanmıyorum. Eğer benim gibi belirli bir dpi değeri takıntınız yoksa sizi memnun edecektir :).

Hocam bileklik bölümü nasıl yeterli mi? Yani eliniz masada mı kalıyor yoksa bileklik kısmında mı? Ayrıca Logitech G300s + Logitech G103 mü tercih etmeliyim? Yoksa bu seti mi almalıyım? Çok kararsızım. Konuya ilk girdiğimde CM Storm falan yazınca dedim kesin 400-500 TL'dir. Ancak fiyatı da uygunmuş kararsız kaldım şimdi. :( Bu arada hayırlı olsun. :)
hocam logitech alıcağına bunu almanı tavsiye ederim ama eğer biraz daha bütçen varsa amazondan cm storm octane al derim

Aynı klavyenin yeşil LED' lisini almıştım. Bir kaç aydır kullanıyorum tek bir sorun bile yaşamadım. Göz yoran bir ışığının olmayışının yanı, karanlık ortamda gözlere şenlik bir görüntüsü var. Kullanışını da tecrübe etmenizi öneririm. Razer Chroma klavyeleri gibi ama daha ucuz. :)

Yeni bir klavye ve mouse alacağım inşallah. Bu sette kullanılan klavye hoşuma gitti. Bu klavyeden almak istiyorum fakat bu setteki fareden almıyacağım. İnternete baktım fakat klavye tek satılmıyor ya da tek satılan yer varsa ben görmedim. Klavye tek satılıyorsa nereden alabilirim?

Yeni bir klavye ve mouse alacağım inşallah. Bu sette kullanılan klavye hoşuma gitti. Bu klavyeden almak istiyorum fakat bu setteki fareden almıyacağım. İnternete baktım fakat klavye tek satılmıyor ya da tek satılan yer varsa ben görmedim. Klavye tek satılıyorsa nereden alabilirim?

Ürün set halinde olduğu için tek klavye şeklinde satılanı bulunmuyor diye biliyorum.

Selam arkadaşlar . Dün sipariş ettiğim klavye & fare seti elime ulaştı . Bence sizler için incelemesini yapmak istedim.
Daha önce D&R'dan sipariş etmiştim ancak ürün 2 gün tedarik sürecinde kalınca siparişi iptal edip gittigidiyor'dan aldım .

Öncelikle kutu açılışından bahsedeyim:

Eki Görüntüle 54774

Kutu sağlam bir şekilde elime ulaştı ve kutunun dışı gayet hoşuma gitti.Kutu içeriği ise şöyle :
Eki Görüntüle 54775

Ardından klavyeyi bilgisayarıma bağladım . Fare ve klavye gerçekten iyi durumda. Eli kaydırmayan bir dış kaplaması var. Tuşlar biraz daktilo gibi . Klavyenin üst kısmında 6 tane multimedya tuşu var . Ses açma kapama olması benim için büyük bir artı çünkü oyun oynarken büyük kolaylık sağlıyor. Ve klavyenin en iyi kısmı ise tabiki güzel bir ışık sisteminin olması . Zaten bunun için tercih ettim bu klavyeyi. Fare'de 2 tane fazladan tuş bulunmakta .
Eki Görüntüle 54776

Klavyedeki ışıkları ''scroll lock'' tuşu ile açıp kapatabiliyorsunuz.
Önerinin sonunda ise artıları ve eksilerini belirtmek istiyorum .

Artıları ;
-Işıklı olması
-Farenin fazladan tuşu bulunması
-Tasarımın iyi olması

Eksiler;
-Işığı açmadığınız zaman klavyedeki yazıları görmek çok zor .

Ben bundan başka eksiğini henüz göremedim. Kullandıkça ekleyebilirim.Işıklı klavye alacaklara öneririm. İncelemenin sonuna geldik buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim .

İyi sosyaller.

Merhaba,

İncelemeniz için teşekkürler. Umarım ürünümüzden hala memnunsunuzdur.

Devastator II setimiz bu gafta Türkiye'de satışa çıkıyor yine TR layout. İlk sete göre mouse da iyileştirmeler mevcut.
Cooler Master: Devastator II

Merhaba,

Bize PM ile ulaşabilir misiniz?

Cooler Master Türkiye | Facebook

Merhaba,

İncelemeniz için teşekkürler. Umarım ürünümüzden hala memnunsunuzdur.

Devastator II setimiz bu gafta Türkiye'de satışa çıkıyor yine TR layout. İlk sete göre mouse da iyileştirmeler mevcut.
Cooler Master: Devastator II

Merhaba,

Bize PM ile ulaşabilir misiniz?

Cooler Master Türkiye | Facebook

Merhaba uzun zamandır buralarda değildim o yüzden mesajınızı görmedim. Evet ürünü hala kullanıyorum ve memnunum. Pişman etmedi (y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı