CM Storm Devastator İncelemesi

Selam arkadaşlar . Dün sipariş ettiğim klavye & fare seti elime ulaştı . Bence sizler için incelemesini yapmak istedim.
Daha önce D&R'dan sipariş etmiştim ancak ürün 2 gün tedarik sürecinde kalınca siparişi iptal edip gittigidiyor'dan aldım .

Öncelikle kutu açılışından bahsedeyim:

IMG_20150306_154855.jpg

Kutu sağlam bir şekilde elime ulaştı ve kutunun dışı gayet hoşuma gitti.Kutu içeriği ise şöyle :
IMG_20150306_155212.jpg

Ardından klavyeyi bilgisayarıma bağladım . Fare ve klavye gerçekten iyi durumda. Eli kaydırmayan bir dış kaplaması var. Tuşlar biraz daktilo gibi . Klavyenin üst kısmında 6 tane multimedya tuşu var . Ses açma kapama olması benim için büyük bir artı çünkü oyun oynarken büyük kolaylık sağlıyor. Ve klavyenin en iyi kısmı ise tabiki güzel bir ışık sisteminin olması . Zaten bunun için tercih ettim bu klavyeyi. Fare'de 2 tane fazladan tuş bulunmakta .
IMG_20150306_160537.jpg

Klavyedeki ışıkları ''scroll lock'' tuşu ile açıp kapatabiliyorsunuz.
Önerinin sonunda ise artıları ve eksilerini belirtmek istiyorum .

Artıları ;
-Işıklı olması
-Farenin fazladan tuşu bulunması
-Tasarımın iyi olması

Eksiler;
-Işığı açmadığınız zaman klavyedeki yazıları görmek çok zor .

Ben bundan başka eksiğini henüz göremedim. Kullandıkça ekleyebilirim.Işıklı klavye alacaklara öneririm. İncelemenin sonuna geldik buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim .

İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı